Revenue

133K

2024

Profit

55.6K

2024

Employees

1

2024

Margin

41,7%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

FYF STAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 133K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.711 la cifra de afaceri, #1.251 la profit, #1.952 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 41.7%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
FYF STAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 133K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 41.7%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.711 la cifra de afaceri, #1.251 la profit, #1.952 la număr angajați din 3.673 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#2.711 din 3.673 companii

Top 73.8%

Vezi clasamentul

După profit

#1.251 din 3.673 companii

Top 34.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.952 din 3.673 companii

Top 53.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
869K lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri133K lei vs medie industrie 869K lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit41.7% vs medie industrie 8.4%

Compania este 5.0× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 3

Compania este 0.4× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 75) — 2024

Industry size

3.2B

RON revenue

Total companies

3.673

Total employees

9.821

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SANIVET COTESTI SRL130K1Activități profesionale
ANIMAR EXPERTVET SRL143K1Activități profesionale
BOGHIU VET CONSULT S.R.L.123K1Activități profesionale
MD PRIMA VET SRL123K1Activități profesionale
GISEBIMOVET SRL147K1Activități profesionale
VETOLIO PREST SRL120K1Activități profesionale
RUBORVET S.R.L.118K1Activități profesionale
VETCOM POPOIU S.R.L.153K1Activități profesionale
PRESTVET DARABAN SRL153K1Activități profesionale
ROVET FARM SOLUTIONS S.R.L.133K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
41.7%
CA / angajat
133K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 50%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    133K
    Profit net
    55.6K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la FYF STAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFYF STAR S.R.L.(you)SANIVET COTESTI SRLANIMAR EXPERTVET SRLBOGHIU VET CONSULT S.R.L.MD PRIMA VET SRL
Revenue
133K
130K
143K
123K
123K
Profit
55.6K
-3.2K
-98.7K
51K
78.8K
Margin
41,7%
-2,4%
-69,3%
41,5%
64,2%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “FYF STAR S.R.L.”.