FUTURE STAR EXIM S.R.L.
Revenue
571K
2024
Profit
-48.3K
2024
Employees
2
2024
Margin
-7,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FUTURE STAR EXIM S.R.L. este o companie mică din sectorul Imobiliare, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 571K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #5.426 la cifra de afaceri, #28.966 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FUTURE STAR EXIM S.R.L. este o companie mică din sectorul Imobiliare, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 571K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #5.426 la cifra de afaceri, #28.966 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CRIZANTEMA EXIM SRL | 691K | 2 | Imobiliare |
| HAN IMOBILIAR S.R.L. | 695K | 2 | Imobiliare |
| FERCO INVESTMENTS S.R.L. | 671K | 2 | Imobiliare |
| DIAMOND HOUSE S.R.L. | 663K | 2 | Imobiliare |
| CARPATHIAN OSTRICH LOGISTICS SRL | 714K | 2 | Imobiliare |
| CONFORT BUSINESS SOLUTIONS SRL | 719K | 2 | Imobiliare |
| GULLIVER INVESTMENTS S.R.L. | 643K | 2 | Imobiliare |
| LAUFI PROJECTS S.R.L. | 641K | 2 | Imobiliare |
| RESIDENCE LUXURY CLASS IMOB S.R.L. | 629K | 2 | Imobiliare |
| MARF TEHNO SOLUTIONS S.R.L. | 761K | 2 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.0%
- CA / angajat
- 343K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 571K
- Profit net
- -48.3K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 571K | -48.3K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FUTURE STAR EXIM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FUTURE STAR EXIM S.R.L.(current)
- Revenue
- 571K
- Employees
- 2
- Profit
- -48.3K
- Rank RO
- #191.496
- CRIZANTEMA EXIM SRL
- Revenue
- 691K
- Employees
- 2
- Profit
- 179K
- Rank RO
- #190.839
- HAN IMOBILIAR S.R.L.
- Revenue
- 695K
- Employees
- 2
- Profit
- 223K
- Rank RO
- #190.073
- FERCO INVESTMENTS S.R.L.
- Revenue
- 671K
- Employees
- 2
- Profit
- -553K
- Rank RO
- #194.175
- DIAMOND HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 663K
- Employees
- 2
- Profit
- -58.7K
- Rank RO
- #195.468
- CARPATHIAN OSTRICH LOGISTICS SRL
- Revenue
- 714K
- Employees
- 2
- Profit
- 201K
- Rank RO
- #187.271
- CONFORT BUSINESS SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 719K
- Employees
- 2
- Profit
- 27.1K
- Rank RO
- #186.532
- GULLIVER INVESTMENTS S.R.L.
- Revenue
- 643K
- Employees
- 2
- Profit
- 127K
- Rank RO
- #198.875
- LAUFI PROJECTS S.R.L.
- Revenue
- 641K
- Employees
- 2
- Profit
- 450K
- Rank RO
- #199.226
- RESIDENCE LUXURY CLASS IMOB S.R.L.
- Revenue
- 629K
- Employees
- 2
- Profit
- 297K
- Rank RO
- #201.547
- MARF TEHNO SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 761K
- Employees
- 2
- Profit
- 346K
- Rank RO
- #180.360
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FUTURE STAR EXIM S.R.L.(current) | 571K | 2 | -48.3K | #191.496 |
| CRIZANTEMA EXIM SRL | 691K | 2 | 179K | #190.839 |
| HAN IMOBILIAR S.R.L. | 695K | 2 | 223K | #190.073 |
| FERCO INVESTMENTS S.R.L. | 671K | 2 | -553K | #194.175 |
| DIAMOND HOUSE S.R.L. | 663K | 2 | -58.7K | #195.468 |
| CARPATHIAN OSTRICH LOGISTICS SRL | 714K | 2 | 201K | #187.271 |
| CONFORT BUSINESS SOLUTIONS SRL | 719K | 2 | 27.1K | #186.532 |
| GULLIVER INVESTMENTS S.R.L. | 643K | 2 | 127K | #198.875 |
| LAUFI PROJECTS S.R.L. | 641K | 2 | 450K | #199.226 |
| RESIDENCE LUXURY CLASS IMOB S.R.L. | 629K | 2 | 297K | #201.547 |
| MARF TEHNO SOLUTIONS S.R.L. | 761K | 2 | 346K | #180.360 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FUTURE STAR EXIM S.R.L.(you) | CRIZANTEMA EXIM SRL | HAN IMOBILIAR S.R.L. | FERCO INVESTMENTS S.R.L. | DIAMOND HOUSE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 571K | 691K | 695K | 671K | 663K |
| Profit | -48.3K | 179K | 223K | -553K | -58.7K |
| Margin | -7,0% | 25,9% | 32,1% | -82,5% | -8,9% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FUTURE STAR EXIM S.R.L.”.