FUSA S.R.L.
Revenue
1.1M
2024
Profit
184K
2024
Employees
4
2024
Margin
17,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FUSA S.R.L. este o companie mică din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #1.462 la cifra de afaceri, #770 la profit, #1.179 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 17.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FUSA S.R.L. este o companie mică din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 17.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #1.462 la cifra de afaceri, #770 la profit, #1.179 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 3.8× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TEORA FOREST SRL | 1.1M | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| INDOOR S.R.L. | 1.2M | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NICUSUHBOIS S.R.L. | 1.2M | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SIV FOREST SRL | 969K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| BOGDAROD PROD COM SRL | 952K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| GT-FOREST S.R.L. | 1.2M | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| IOJISIMFOR S.R.L. | 1.1M | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SOICA FOREST SRL | 1.1M | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DAMIAN PET SRL | 1.1M | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| BUSINESSBAU S.R.L. | 1.1M | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 17.2%
- CA / angajat
- 268K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.1M
- Profit net
- 184K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.1M | 184K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FUSA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FUSA S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 184K
- Rank RO
- #146.299
- TEORA FOREST SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 171K
- Rank RO
- #144.276
- INDOOR S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 8.2K
- Rank RO
- #138.083
- NICUSUHBOIS S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 484K
- Rank RO
- #137.573
- SIV FOREST SRL
- Revenue
- 969K
- Employees
- 4
- Profit
- 359K
- Rank RO
- #156.078
- BOGDAROD PROD COM SRL
- Revenue
- 952K
- Employees
- 4
- Profit
- 36.5K
- Rank RO
- #157.833
- GT-FOREST S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 86.3K
- Rank RO
- #134.630
- IOJISIMFOR S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 94.7K
- Rank RO
- #146.858
- SOICA FOREST SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- -238K
- Rank RO
- #145.031
- DAMIAN PET SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 79.6K
- Rank RO
- #144.844
- BUSINESSBAU S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 313K
- Rank RO
- #144.558
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FUSA S.R.L.(current) | 1.1M | 4 | 184K | #146.299 |
| TEORA FOREST SRL | 1.1M | 4 | 171K | #144.276 |
| INDOOR S.R.L. | 1.2M | 4 | 8.2K | #138.083 |
| NICUSUHBOIS S.R.L. | 1.2M | 4 | 484K | #137.573 |
| SIV FOREST SRL | 969K | 4 | 359K | #156.078 |
| BOGDAROD PROD COM SRL | 952K | 4 | 36.5K | #157.833 |
| GT-FOREST S.R.L. | 1.2M | 4 | 86.3K | #134.630 |
| IOJISIMFOR S.R.L. | 1.1M | 4 | 94.7K | #146.858 |
| SOICA FOREST SRL | 1.1M | 4 | -238K | #145.031 |
| DAMIAN PET SRL | 1.1M | 4 | 79.6K | #144.844 |
| BUSINESSBAU S.R.L. | 1.1M | 4 | 313K | #144.558 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FUSA S.R.L.(you) | TEORA FOREST SRL | INDOOR S.R.L. | NICUSUHBOIS S.R.L. | SIV FOREST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.1M | 1.1M | 1.2M | 1.2M | 969K |
| Profit | 184K | 171K | 8.2K | 484K | 359K |
| Margin | 17,2% | 15,6% | 0,7% | 41,1% | 37,0% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FUSA S.R.L.”.