FRUVIREGIA SRL
Revenue
8.9K
2024
Profit
5.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
65,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FRUVIREGIA SRL este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 8.9K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.107 la cifra de afaceri, #9.803 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 65.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FRUVIREGIA SRL este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 8.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 65.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.107 la cifra de afaceri, #9.803 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 21.6× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NOCCIOLCRIS GROUP S.R.L. | 9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MOLD-EDY SRL | 8.7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RAW HONEY IAN S.R.L. | 8.6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AREND-PROD SRL | 9.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| POMICULTURA BANAT S.R.L. | 8.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| REMAX AGROZOO S.R.L. | 8.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| C&C WORK SRL | 8.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PML AGROLUNG SRL | 8.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FRUCTE DE P�DURE ANINOASA S.R.L. | 8.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ARBO GATE SRL | 8.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TULCEA
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 65.8%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 8.9K
- Profit net
- 5.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 8.9K | 5.8K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FRUVIREGIA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FRUVIREGIA SRL(current)
- Revenue
- 8.9K
- Employees
- 0
- Profit
- 5.8K
- Rank RO
- #666.745
- NOCCIOLCRIS GROUP S.R.L.
- Revenue
- 9K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #666.365
- MOLD-EDY SRL
- Revenue
- 8.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #667.404
- RAW HONEY IAN S.R.L.
- Revenue
- 8.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.2K
- Rank RO
- #667.755
- AREND-PROD SRL
- Revenue
- 9.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -70.9K
- Rank RO
- #664.798
- POMICULTURA BANAT S.R.L.
- Revenue
- 8.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.3K
- Rank RO
- #666.756
- REMAX AGROZOO S.R.L.
- Revenue
- 8.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.3K
- Rank RO
- #666.781
- C&C WORK SRL
- Revenue
- 8.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -44.2K
- Rank RO
- #666.632
- PML AGROLUNG SRL
- Revenue
- 8.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -31 lei
- Rank RO
- #666.626
- FRUCTE DE P�DURE ANINOASA S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #666.847
- ARBO GATE SRL
- Revenue
- 8.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.7K
- Rank RO
- #666.514
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FRUVIREGIA SRL(current) | 8.9K | 0 | 5.8K | #666.745 |
| NOCCIOLCRIS GROUP S.R.L. | 9K | 1 | 2.2K | #666.365 |
| MOLD-EDY SRL | 8.7K | 1 | 6.7K | #667.404 |
| RAW HONEY IAN S.R.L. | 8.6K | 1 | 7.2K | #667.755 |
| AREND-PROD SRL | 9.4K | 1 | -70.9K | #664.798 |
| POMICULTURA BANAT S.R.L. | 8.9K | 1 | 6.3K | #666.756 |
| REMAX AGROZOO S.R.L. | 8.9K | 1 | -34.3K | #666.781 |
| C&C WORK SRL | 8.9K | 1 | -44.2K | #666.632 |
| PML AGROLUNG SRL | 8.9K | 1 | -31 lei | #666.626 |
| FRUCTE DE P�DURE ANINOASA S.R.L. | 8.8K | 1 | 1.4K | #666.847 |
| ARBO GATE SRL | 8.9K | 1 | -6.7K | #666.514 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FRUVIREGIA SRL(you) | NOCCIOLCRIS GROUP S.R.L. | MOLD-EDY SRL | RAW HONEY IAN S.R.L. | AREND-PROD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 8.9K | 9K | 8.7K | 8.6K | 9.4K |
| Profit | 5.8K | 2.2K | 6.7K | 7.2K | -70.9K |
| Margin | 65,8% | 24,7% | 77,1% | 84,0% | -750,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FRUVIREGIA SRL”.