FRONTLYTICS S.R.L.
Revenue
2.5K
2024
Profit
-6.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-248,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FRONTLYTICS S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2.5K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #29.747 la cifra de afaceri, #31.945 la profit, #26.590 la număr angajați din 36.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FRONTLYTICS S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -248.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #29.747 la cifra de afaceri, #31.945 la profit, #26.590 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -16.8× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BLUE SKY CONSULTING SRL | 2.6K | 1 | IT |
| ENSO CREATIV S.R.L. | 2.5K | 1 | IT |
| UNNOVO TECHNOLOGY SRL | 2.6K | 1 | IT |
| ARTEX SOFT S.R.L. | 2.5K | 1 | IT |
| NOVELITIST GLOBAL S.R.L. | 2.4K | 1 | IT |
| EZENCE SRL | 2.7K | 1 | IT |
| THE LUNA PROJECT S.R.L. | 2.4K | 1 | IT |
| PITECHAPPS SRL | 2.8K | 1 | IT |
| FOOD IT SOLUTIONS ROMANIA SRL | 2.8K | 1 | IT |
| CZIRAKI CONSULTING S.R.L. | 2.4K | 1 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -248.0%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.5K
- Profit net
- -6.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.5K | -6.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FRONTLYTICS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FRONTLYTICS S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.5K
- Employees
- 0
- Profit
- -6.4K
- Rank RO
- #694.000
- BLUE SKY CONSULTING SRL
- Revenue
- 2.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -38.2K
- Rank RO
- #694.041
- ENSO CREATIV S.R.L.
- Revenue
- 2.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.3K
- Rank RO
- #694.274
- UNNOVO TECHNOLOGY SRL
- Revenue
- 2.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #693.749
- ARTEX SOFT S.R.L.
- Revenue
- 2.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.4K
- Rank RO
- #694.844
- NOVELITIST GLOBAL S.R.L.
- Revenue
- 2.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #694.912
- EZENCE SRL
- Revenue
- 2.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -19K
- Rank RO
- #693.415
- THE LUNA PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 2.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #695.336
- PITECHAPPS SRL
- Revenue
- 2.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -79.8K
- Rank RO
- #692.995
- FOOD IT SOLUTIONS ROMANIA SRL
- Revenue
- 2.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.6K
- Rank RO
- #692.982
- CZIRAKI CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 2.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #695.426
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FRONTLYTICS S.R.L.(current) | 2.5K | 0 | -6.4K | #694.000 |
| BLUE SKY CONSULTING SRL | 2.6K | 1 | -38.2K | #694.041 |
| ENSO CREATIV S.R.L. | 2.5K | 1 | -6.3K | #694.274 |
| UNNOVO TECHNOLOGY SRL | 2.6K | 1 | -3.7K | #693.749 |
| ARTEX SOFT S.R.L. | 2.5K | 1 | -9.4K | #694.844 |
| NOVELITIST GLOBAL S.R.L. | 2.4K | 1 | 1.1K | #694.912 |
| EZENCE SRL | 2.7K | 1 | -19K | #693.415 |
| THE LUNA PROJECT S.R.L. | 2.4K | 1 | 1.6K | #695.336 |
| PITECHAPPS SRL | 2.8K | 1 | -79.8K | #692.995 |
| FOOD IT SOLUTIONS ROMANIA SRL | 2.8K | 1 | -20.6K | #692.982 |
| CZIRAKI CONSULTING S.R.L. | 2.4K | 1 | 2K | #695.426 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FRONTLYTICS S.R.L.(you) | BLUE SKY CONSULTING SRL | ENSO CREATIV S.R.L. | UNNOVO TECHNOLOGY SRL | ARTEX SOFT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.5K | 2.6K | 2.5K | 2.6K | 2.5K |
| Profit | -6.4K | -38.2K | -6.3K | -3.7K | -9.4K |
| Margin | -248,0% | -1498,4% | -250,5% | -140,2% | -381,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FRONTLYTICS S.R.L.”.