FOUR WINS SRL
Revenue
61.3K
2024
Profit
-13.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
-21,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FOUR WINS SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 61.3K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #7.081 la cifra de afaceri, #9.306 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FOUR WINS SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 61.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -21.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #7.081 la cifra de afaceri, #9.306 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -2.6× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ANA OPTIC SRL | 60K | 1 | Cazare |
| MAGIC DELTA S.R.L. | 58.6K | 1 | Cazare |
| VELVET HOME S.R.L. | 57.2K | 1 | Cazare |
| CASA FLAVIA S.R.L. | 56.1K | 1 | Cazare |
| TONIDEL BLUE SRL | 55.8K | 1 | Cazare |
| GLAMPING ASSOCIATION RETREAT S.R.L. | 67.5K | 1 | Cazare |
| INEDIT DELTA S.R.L. | 55K | 1 | Cazare |
| MY LITLE SON S.R.L. | 54.1K | 1 | Cazare |
| GEOADTURISM SRL | 61.3K | 1 | Cazare |
| NOIRA HOUSE PROJECT S.R.L. | 61.4K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TULCEA
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -21.6%
- Scor risc (0–100)
- 61
- Percentil piață (CA)
- Top 61%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 61.3K
- Profit net
- -13.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 61.3K | -13.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FOUR WINS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FOUR WINS SRL(current)
- Revenue
- 61.3K
- Employees
- 0
- Profit
- -13.3K
- Rank RO
- #547.698
- ANA OPTIC SRL
- Revenue
- 60K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.8K
- Rank RO
- #550.254
- MAGIC DELTA S.R.L.
- Revenue
- 58.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.5K
- Rank RO
- #552.706
- VELVET HOME S.R.L.
- Revenue
- 57.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #555.141
- CASA FLAVIA S.R.L.
- Revenue
- 56.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.9K
- Rank RO
- #556.887
- TONIDEL BLUE SRL
- Revenue
- 55.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #557.442
- GLAMPING ASSOCIATION RETREAT S.R.L.
- Revenue
- 67.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #537.356
- INEDIT DELTA S.R.L.
- Revenue
- 55K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.7K
- Rank RO
- #558.946
- MY LITLE SON S.R.L.
- Revenue
- 54.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.2K
- Rank RO
- #560.612
- GEOADTURISM SRL
- Revenue
- 61.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.9K
- Rank RO
- #547.696
- NOIRA HOUSE PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 61.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.9K
- Rank RO
- #547.674
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FOUR WINS SRL(current) | 61.3K | 0 | -13.3K | #547.698 |
| ANA OPTIC SRL | 60K | 1 | 11.8K | #550.254 |
| MAGIC DELTA S.R.L. | 58.6K | 1 | -16.5K | #552.706 |
| VELVET HOME S.R.L. | 57.2K | 1 | 3.6K | #555.141 |
| CASA FLAVIA S.R.L. | 56.1K | 1 | 5.9K | #556.887 |
| TONIDEL BLUE SRL | 55.8K | 1 | 11.1K | #557.442 |
| GLAMPING ASSOCIATION RETREAT S.R.L. | 67.5K | 1 | 3.3K | #537.356 |
| INEDIT DELTA S.R.L. | 55K | 1 | -21.7K | #558.946 |
| MY LITLE SON S.R.L. | 54.1K | 1 | -21.2K | #560.612 |
| GEOADTURISM SRL | 61.3K | 1 | 4.9K | #547.696 |
| NOIRA HOUSE PROJECT S.R.L. | 61.4K | 1 | -10.9K | #547.674 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FOUR WINS SRL(you) | ANA OPTIC SRL | MAGIC DELTA S.R.L. | VELVET HOME S.R.L. | CASA FLAVIA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 61.3K | 60K | 58.6K | 57.2K | 56.1K |
| Profit | -13.3K | 11.8K | -16.5K | 3.6K | 5.9K |
| Margin | -21,6% | 19,6% | -28,2% | 6,3% | 10,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FOUR WINS SRL”.