FOUR SEC S.R.L.

CUI 42610373·Industria alimentară·Bucuresti·Founded 2024

Revenue

347K

2024

Profit

52.2K

2024

Employees

1

2024

Margin

15,0%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

FOUR SEC S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 347K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #5.443 la cifra de afaceri, #3.159 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.0%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
FOUR SEC S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 347K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.0%.
Poziție în industrie
În industria de Industria alimentară (România), compania este #5.443 la cifra de afaceri, #3.159 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#5.443 din 13.660 companii

Top 39.8%

Vezi clasamentul

După profit

#3.159 din 13.660 companii

Top 23.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#6.390 din 13.660 companii

Top 46.8%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
6.2M lei
Marjă medie
4.9%
Angajați medie
12

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri347K lei vs medie industrie 6.2M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit15.0% vs medie industrie 4.9%

Compania este 3.1× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 12

Compania este 0.1× față de media industriei

Industry intelligence

Industria alimentară (CAEN 10) — 2024

Industry size

84.9B

RON revenue

Total companies

13.660

Total employees

158.407

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
DIVIN ANTIC GARDEN SRL348K1Industria alimentară
SUNPRO OILS S.R.L.343K1Industria alimentară
CORSIAN DELICII SRL343K1Industria alimentară
MANSHIYYAT AKA S.R.L.342K1Industria alimentară
FEASTHOUSE S.R.L.341K1Industria alimentară
VECTOR FUEL S.R.L.353K1Industria alimentară
HOLY BAKERY CONCEPT S.R.L.339K1Industria alimentară
CRANTZ PRODUCTION S.R.L.356K1Industria alimentară
BLUE JEANS COFFEE & TEA S.R.L.337K1Industria alimentară
HAVIN FOOD PRODUCTION S.R.L.336K1Industria alimentară

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
15.0%
CA / angajat
347K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 31%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    347K
    Profit net
    52.2K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la FOUR SEC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFOUR SEC S.R.L.(you)DIVIN ANTIC GARDEN SRLSUNPRO OILS S.R.L.CORSIAN DELICII SRLMANSHIYYAT AKA S.R.L.
Revenue
347K
348K
343K
343K
342K
Profit
52.2K
-13.2K
-3.8M
-138K
7.5K
Margin
15,0%
-3,8%
-1096,4%
-40,4%
2,2%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “FOUR SEC S.R.L.”.