FORMSYB S.R.L.
Revenue
86.8K
2024
Profit
34.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
39,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FORMSYB S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 86.8K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.063 la cifra de afaceri, #1.010 la profit, #2.514 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FORMSYB S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 86.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.063 la cifra de afaceri, #1.010 la profit, #2.514 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 4.6× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SDS GRANIT MARMURA S.R.L. | 88.5K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| LEVCHEMGLASS SRL | 92.3K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ERIC ESZTER CONSTRUCT S.R.L. | 92.3K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DECOR LIMESTONE S.R.L. | 98.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| SERVICII MONUMENTE ZOLTAN S.R.L. | 79.5K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| GEOS POTTERY S.R.L. | 78.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MARMOBRAS SRL | 88.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ANGHEL FLOR-MIA S.R.L. | 88.8K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| KLAY CERAMIC STUDIO S.R.L. | 88.6K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| LE TOM PROD SRL | 77K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 39.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 86.8K
- Profit net
- 34.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 86.8K | 34.6K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FORMSYB S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FORMSYB S.R.L.(current)
- Revenue
- 86.8K
- Employees
- 0
- Profit
- 34.6K
- Rank RO
- #505.841
- SDS GRANIT MARMURA S.R.L.
- Revenue
- 88.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -124K
- Rank RO
- #506.274
- LEVCHEMGLASS SRL
- Revenue
- 92.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -108K
- Rank RO
- #500.788
- ERIC ESZTER CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 92.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 8K
- Rank RO
- #500.787
- DECOR LIMESTONE S.R.L.
- Revenue
- 98.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -39.4K
- Rank RO
- #492.193
- SERVICII MONUMENTE ZOLTAN S.R.L.
- Revenue
- 79.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 591 lei
- Rank RO
- #519.090
- GEOS POTTERY S.R.L.
- Revenue
- 78.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.8K
- Rank RO
- #520.136
- MARMOBRAS SRL
- Revenue
- 88.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.8K
- Rank RO
- #505.885
- ANGHEL FLOR-MIA S.R.L.
- Revenue
- 88.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.4K
- Rank RO
- #505.725
- KLAY CERAMIC STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 88.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.9K
- Rank RO
- #506.022
- LE TOM PROD SRL
- Revenue
- 77K
- Employees
- 1
- Profit
- 220 lei
- Rank RO
- #522.631
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FORMSYB S.R.L.(current) | 86.8K | 0 | 34.6K | #505.841 |
| SDS GRANIT MARMURA S.R.L. | 88.5K | 1 | -124K | #506.274 |
| LEVCHEMGLASS SRL | 92.3K | 1 | -108K | #500.788 |
| ERIC ESZTER CONSTRUCT S.R.L. | 92.3K | 1 | 8K | #500.787 |
| DECOR LIMESTONE S.R.L. | 98.7K | 1 | -39.4K | #492.193 |
| SERVICII MONUMENTE ZOLTAN S.R.L. | 79.5K | 1 | 591 lei | #519.090 |
| GEOS POTTERY S.R.L. | 78.7K | 1 | 4.8K | #520.136 |
| MARMOBRAS SRL | 88.7K | 1 | 18.8K | #505.885 |
| ANGHEL FLOR-MIA S.R.L. | 88.8K | 1 | 38.4K | #505.725 |
| KLAY CERAMIC STUDIO S.R.L. | 88.6K | 1 | 16.9K | #506.022 |
| LE TOM PROD SRL | 77K | 1 | 220 lei | #522.631 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FORMSYB S.R.L.(you) | SDS GRANIT MARMURA S.R.L. | LEVCHEMGLASS SRL | ERIC ESZTER CONSTRUCT S.R.L. | DECOR LIMESTONE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 86.8K | 88.5K | 92.3K | 92.3K | 98.7K |
| Profit | 34.6K | -124K | -108K | 8K | -39.4K |
| Margin | 39,0% | -139,8% | -117,4% | 8,7% | -39,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FORMSYB S.R.L.”.