FOREST CRV SRL
Revenue
3M
2024
Profit
190K
2024
Employees
10
2024
Margin
4,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FOREST CRV SRL este o companie mică din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 3M lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #378 la cifra de afaceri, #751 la profit, #444 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FOREST CRV SRL este o companie mică din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #378 la cifra de afaceri, #751 la profit, #444 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 1.4× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DOI URSULETI FOREST S.R.L. | 4M | 10 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| VLAD STEJARELUL SRL | 3.5M | 10 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| MBE - BO SRL | 4M | 10 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FORESTIERA MOROIENI SRL | 4M | 10 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ANIA SRL | 4.7M | 9 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FOOD GRUP SRL | 4M | 10 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SILVABAN S.R.L. | 4.6M | 10 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| EXPLOVAS PREST SRL | 3.9M | 10 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| VICFOR SRL | 3.8M | 10 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| EXPLOTURISM SRL | 4.1M | 11 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.5%
- CA / angajat
- 422K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3M
- Profit net
- 190K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3M | 190K | 10 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FOREST CRV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FOREST CRV SRL(current)
- Revenue
- 3M
- Employees
- 10
- Profit
- 190K
- Rank RO
- #52.819
- DOI URSULETI FOREST S.R.L.
- Revenue
- 4M
- Employees
- 10
- Profit
- 28.3K
- Rank RO
- #55.438
- VLAD STEJARELUL SRL
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 10
- Profit
- 194K
- Rank RO
- #60.660
- MBE - BO SRL
- Revenue
- 4M
- Employees
- 10
- Profit
- -539K
- Rank RO
- #54.968
- FORESTIERA MOROIENI SRL
- Revenue
- 4M
- Employees
- 10
- Profit
- 424K
- Rank RO
- #55.257
- ANIA SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 9
- Profit
- 86.7K
- Rank RO
- #48.873
- FOOD GRUP SRL
- Revenue
- 4M
- Employees
- 10
- Profit
- 296K
- Rank RO
- #55.606
- SILVABAN S.R.L.
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 200K
- Rank RO
- #49.520
- EXPLOVAS PREST SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 115K
- Rank RO
- #56.695
- VICFOR SRL
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 192K
- Rank RO
- #57.170
- EXPLOTURISM SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 11
- Profit
- 820K
- Rank RO
- #53.689
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FOREST CRV SRL(current) | 3M | 10 | 190K | #52.819 |
| DOI URSULETI FOREST S.R.L. | 4M | 10 | 28.3K | #55.438 |
| VLAD STEJARELUL SRL | 3.5M | 10 | 194K | #60.660 |
| MBE - BO SRL | 4M | 10 | -539K | #54.968 |
| FORESTIERA MOROIENI SRL | 4M | 10 | 424K | #55.257 |
| ANIA SRL | 4.7M | 9 | 86.7K | #48.873 |
| FOOD GRUP SRL | 4M | 10 | 296K | #55.606 |
| SILVABAN S.R.L. | 4.6M | 10 | 200K | #49.520 |
| EXPLOVAS PREST SRL | 3.9M | 10 | 115K | #56.695 |
| VICFOR SRL | 3.8M | 10 | 192K | #57.170 |
| EXPLOTURISM SRL | 4.1M | 11 | 820K | #53.689 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FOREST CRV SRL(you) | DOI URSULETI FOREST S.R.L. | VLAD STEJARELUL SRL | MBE - BO SRL | FORESTIERA MOROIENI SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3M | 4M | 3.5M | 4M | 4M |
| Profit | 190K | 28.3K | 194K | -539K | 424K |
| Margin | 4,5% | 0,7% | 5,5% | -13,4% | 10,6% |
| Employees | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FOREST CRV SRL”.