FORAJE AP� ANDRIE? S.R.L.
Revenue
187K
2024
Profit
2.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
0,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FORAJE AP� ANDRIE? S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 187K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.446 la cifra de afaceri, #1.665 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FORAJE AP� ANDRIE? S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 187K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.446 la cifra de afaceri, #1.665 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MON-FUNE S.R.L. | 237K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| C�R�MIDA M.C.V. SRL | 225K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| TORFAFLOR SRL | 259K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| VIBROMATIC PRODUCT S.R.L. | 260K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| AVROM VILI SRL | 260K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| PAVO IMPEX GRUP S.R.L. | 260K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ADIA TRACK S.R.L. | 260K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| PUF HELPCONSTRUCT SRL | 261K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MARMO ART INTERNATIONAL SRL | 261K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| SPECIALISTII IN PIATRA S.R.L. | 261K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BOTOSANI
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.9%
- CA / angajat
- 258K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 38%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 187K
- Profit net
- 2.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 187K | 2.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FORAJE AP� ANDRIE? S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FORAJE AP� ANDRIE? S.R.L.(current)
- Revenue
- 187K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #340.823
- MON-FUNE S.R.L.
- Revenue
- 237K
- Employees
- 1
- Profit
- 25.7K
- Rank RO
- #356.767
- C�R�MIDA M.C.V. SRL
- Revenue
- 225K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.4K
- Rank RO
- #366.708
- TORFAFLOR SRL
- Revenue
- 259K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.6K
- Rank RO
- #340.063
- VIBROMATIC PRODUCT S.R.L.
- Revenue
- 260K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.1K
- Rank RO
- #339.645
- AVROM VILI SRL
- Revenue
- 260K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.5K
- Rank RO
- #339.387
- PAVO IMPEX GRUP S.R.L.
- Revenue
- 260K
- Employees
- 1
- Profit
- -37.2K
- Rank RO
- #339.366
- ADIA TRACK S.R.L.
- Revenue
- 260K
- Employees
- 1
- Profit
- -58.5K
- Rank RO
- #339.087
- PUF HELPCONSTRUCT SRL
- Revenue
- 261K
- Employees
- 1
- Profit
- 204K
- Rank RO
- #338.768
- MARMO ART INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 261K
- Employees
- 1
- Profit
- 363 lei
- Rank RO
- #338.623
- SPECIALISTII IN PIATRA S.R.L.
- Revenue
- 261K
- Employees
- 1
- Profit
- 395 lei
- Rank RO
- #338.418
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FORAJE AP� ANDRIE? S.R.L.(current) | 187K | 1 | 2.3K | #340.823 |
| MON-FUNE S.R.L. | 237K | 1 | 25.7K | #356.767 |
| C�R�MIDA M.C.V. SRL | 225K | 1 | -31.4K | #366.708 |
| TORFAFLOR SRL | 259K | 1 | 36.6K | #340.063 |
| VIBROMATIC PRODUCT S.R.L. | 260K | 1 | 6.1K | #339.645 |
| AVROM VILI SRL | 260K | 1 | 22.5K | #339.387 |
| PAVO IMPEX GRUP S.R.L. | 260K | 1 | -37.2K | #339.366 |
| ADIA TRACK S.R.L. | 260K | 1 | -58.5K | #339.087 |
| PUF HELPCONSTRUCT SRL | 261K | 1 | 204K | #338.768 |
| MARMO ART INTERNATIONAL SRL | 261K | 1 | 363 lei | #338.623 |
| SPECIALISTII IN PIATRA S.R.L. | 261K | 1 | 395 lei | #338.418 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FORAJE AP� ANDRIE? S.R.L.(you) | MON-FUNE S.R.L. | C�R�MIDA M.C.V. SRL | TORFAFLOR SRL | VIBROMATIC PRODUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 187K | 237K | 225K | 259K | 260K |
| Profit | 2.3K | 25.7K | -31.4K | 36.6K | 6.1K |
| Margin | 0,9% | 10,8% | -14,0% | 14,1% | 2,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FORAJE AP� ANDRIE? S.R.L.”.