FOR CONFORT DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
78.5K
2024
Profit
-104K
2024
Employees
3
2024
Margin
-99,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FOR CONFORT DESIGN CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 78.5K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #30.071 la cifra de afaceri, #51.629 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FOR CONFORT DESIGN CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 78.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -99.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #30.071 la cifra de afaceri, #51.629 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -10.1× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ZENAZI CONSTRUCT S.R.L. | 105K | 3 | Construcții |
| BOGDAN GUEL CONSTRUCT S.R.L. | 118K | 3 | Construcții |
| EMZELINE CONS SRL | 105K | 3 | Construcții |
| RAZVAN & DANIEL S.R.L. | 104K | 3 | Construcții |
| ADY INTEROLUX SRL | 104K | 3 | Construcții |
| ARDEAN RENOCRIS S.R.L. | 106K | 3 | Construcții |
| ADSB CONSTRUCT CONCEPT SRL | 104K | 3 | Construcții |
| ERON S.R.L. | 106K | 3 | Construcții |
| ROMAR ORIZONT CONSTRUCT SRL | 107K | 3 | Construcții |
| DABMAR VEST GRUP S.R.L. | 107K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -99.0%
- CA / angajat
- 34.9K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 54%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 78.5K
- Profit net
- -104K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 78.5K | -104K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FOR CONFORT DESIGN CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FOR CONFORT DESIGN CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 78.5K
- Employees
- 3
- Profit
- -104K
- Rank RO
- #484.068
- ZENAZI CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 105K
- Employees
- 3
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #484.477
- BOGDAN GUEL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 118K
- Employees
- 3
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #467.772
- EMZELINE CONS SRL
- Revenue
- 105K
- Employees
- 3
- Profit
- 1K
- Rank RO
- #484.111
- RAZVAN & DANIEL S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 3
- Profit
- -41.9K
- Rank RO
- #484.995
- ADY INTEROLUX SRL
- Revenue
- 104K
- Employees
- 3
- Profit
- 9.6K
- Rank RO
- #485.073
- ARDEAN RENOCRIS S.R.L.
- Revenue
- 106K
- Employees
- 3
- Profit
- 8K
- Rank RO
- #482.883
- ADSB CONSTRUCT CONCEPT SRL
- Revenue
- 104K
- Employees
- 3
- Profit
- -185K
- Rank RO
- #485.365
- ERON S.R.L.
- Revenue
- 106K
- Employees
- 3
- Profit
- -27.5K
- Rank RO
- #482.621
- ROMAR ORIZONT CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 107K
- Employees
- 3
- Profit
- -24.6K
- Rank RO
- #481.946
- DABMAR VEST GRUP S.R.L.
- Revenue
- 107K
- Employees
- 3
- Profit
- -193K
- Rank RO
- #481.537
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FOR CONFORT DESIGN CONSTRUCT S.R.L.(current) | 78.5K | 3 | -104K | #484.068 |
| ZENAZI CONSTRUCT S.R.L. | 105K | 3 | 5K | #484.477 |
| BOGDAN GUEL CONSTRUCT S.R.L. | 118K | 3 | 13.4K | #467.772 |
| EMZELINE CONS SRL | 105K | 3 | 1K | #484.111 |
| RAZVAN & DANIEL S.R.L. | 104K | 3 | -41.9K | #484.995 |
| ADY INTEROLUX SRL | 104K | 3 | 9.6K | #485.073 |
| ARDEAN RENOCRIS S.R.L. | 106K | 3 | 8K | #482.883 |
| ADSB CONSTRUCT CONCEPT SRL | 104K | 3 | -185K | #485.365 |
| ERON S.R.L. | 106K | 3 | -27.5K | #482.621 |
| ROMAR ORIZONT CONSTRUCT SRL | 107K | 3 | -24.6K | #481.946 |
| DABMAR VEST GRUP S.R.L. | 107K | 3 | -193K | #481.537 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FOR CONFORT DESIGN CONSTRUCT S.R.L.(you) | ZENAZI CONSTRUCT S.R.L. | BOGDAN GUEL CONSTRUCT S.R.L. | EMZELINE CONS SRL | RAZVAN & DANIEL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 78.5K | 105K | 118K | 105K | 104K |
| Profit | -104K | 5K | 13.4K | 1K | -41.9K |
| Margin | -99,0% | 4,8% | 11,4% | 1,0% | -40,3% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FOR CONFORT DESIGN CONSTRUCT S.R.L.”.