FOR-AT S.R.L.
Revenue
173K
2024
Profit
56.7K
2024
Employees
1
2024
Margin
32,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FOR-AT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în VASLUI, având o cifră de afaceri de 173K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.281 la cifra de afaceri, #2.350 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 32.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FOR-AT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în VASLUI, având o cifră de afaceri de 173K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 32.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #3.281 la cifra de afaceri, #2.350 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 4.6× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DEMOPRO TECH S.R.L. | 174K | 1 | Construcții |
| NEW AGE STONE S.R.L. | 174K | 1 | Construcții |
| CONSTRUCTORI EVALUATI SRL | 174K | 1 | Construcții |
| MIC 07 FOREST-2018 S.R.L. | 172K | 1 | Construcții |
| ARGE INFRASTRUCTURA S.R.L. | 174K | 1 | Construcții |
| P & C PRO LIMITED SRL | 172K | 1 | Construcții |
| COBRANET S.R.L. | 174K | 1 | Construcții |
| CNN CONSTRUCT INVEST S.R.L. | 175K | 1 | Construcții |
| AUTO OBICON S.R.L. | 175K | 1 | Construcții |
| TERRA TUR SRL | 175K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VASLUI
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 32.7%
- CA / angajat
- 173K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 46%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 173K
- Profit net
- 56.7K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 173K | 56.7K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FOR-AT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FOR-AT S.R.L.(current)
- Revenue
- 173K
- Employees
- 1
- Profit
- 56.7K
- Rank RO
- #411.104
- DEMOPRO TECH S.R.L.
- Revenue
- 174K
- Employees
- 1
- Profit
- -65.1K
- Rank RO
- #410.690
- NEW AGE STONE S.R.L.
- Revenue
- 174K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.1K
- Rank RO
- #410.484
- CONSTRUCTORI EVALUATI SRL
- Revenue
- 174K
- Employees
- 1
- Profit
- 58.9K
- Rank RO
- #410.442
- MIC 07 FOREST-2018 S.R.L.
- Revenue
- 172K
- Employees
- 1
- Profit
- 50.4K
- Rank RO
- #411.770
- ARGE INFRASTRUCTURA S.R.L.
- Revenue
- 174K
- Employees
- 1
- Profit
- 115K
- Rank RO
- #410.059
- P & C PRO LIMITED SRL
- Revenue
- 172K
- Employees
- 1
- Profit
- 113K
- Rank RO
- #412.126
- COBRANET S.R.L.
- Revenue
- 174K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.8K
- Rank RO
- #409.865
- CNN CONSTRUCT INVEST S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.8K
- Rank RO
- #409.749
- AUTO OBICON S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 1
- Profit
- 104K
- Rank RO
- #409.658
- TERRA TUR SRL
- Revenue
- 175K
- Employees
- 1
- Profit
- 28K
- Rank RO
- #409.490
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FOR-AT S.R.L.(current) | 173K | 1 | 56.7K | #411.104 |
| DEMOPRO TECH S.R.L. | 174K | 1 | -65.1K | #410.690 |
| NEW AGE STONE S.R.L. | 174K | 1 | 9.1K | #410.484 |
| CONSTRUCTORI EVALUATI SRL | 174K | 1 | 58.9K | #410.442 |
| MIC 07 FOREST-2018 S.R.L. | 172K | 1 | 50.4K | #411.770 |
| ARGE INFRASTRUCTURA S.R.L. | 174K | 1 | 115K | #410.059 |
| P & C PRO LIMITED SRL | 172K | 1 | 113K | #412.126 |
| COBRANET S.R.L. | 174K | 1 | -9.8K | #409.865 |
| CNN CONSTRUCT INVEST S.R.L. | 175K | 1 | 38.8K | #409.749 |
| AUTO OBICON S.R.L. | 175K | 1 | 104K | #409.658 |
| TERRA TUR SRL | 175K | 1 | 28K | #409.490 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FOR-AT S.R.L.(you) | DEMOPRO TECH S.R.L. | NEW AGE STONE S.R.L. | CONSTRUCTORI EVALUATI SRL | MIC 07 FOREST-2018 S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 173K | 174K | 174K | 174K | 172K |
| Profit | 56.7K | -65.1K | 9.1K | 58.9K | 50.4K |
| Margin | 32,7% | -37,5% | 5,3% | 33,9% | 29,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FOR-AT S.R.L.”.