FLURAID PROD 2005 S.R.L.
Revenue
132K
2024
Profit
118K
2024
Employees
1
2024
Margin
58,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FLURAID PROD 2005 S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 132K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #11.768 la cifra de afaceri, #4.381 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 58.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FLURAID PROD 2005 S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 132K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 58.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #11.768 la cifra de afaceri, #4.381 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 19.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGROC�TINA ANNADOR SRL | 202K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| TRANS ROAGRO S.R.L. | 204K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| INDEPAGRO SRL | 196K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PAUNUL A.N. SRL | 192K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| NUTAGRIPET DEEA S.R.L. | 209K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRYANIA GROUP SRL | 209K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EVELINE FARM S.R.L. | 192K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SEMBRAZ SRL | 211K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LILURA NUCI VERZI S.R.L. | 213K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRIBAN SRL | 186K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 58.8%
- CA / angajat
- 200K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 43%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 132K
- Profit net
- 118K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 132K | 118K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FLURAID PROD 2005 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FLURAID PROD 2005 S.R.L.(current)
- Revenue
- 132K
- Employees
- 1
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #386.777
- AGROC�TINA ANNADOR SRL
- Revenue
- 202K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.9K
- Rank RO
- #385.275
- TRANS ROAGRO S.R.L.
- Revenue
- 204K
- Employees
- 1
- Profit
- -115K
- Rank RO
- #383.663
- INDEPAGRO SRL
- Revenue
- 196K
- Employees
- 1
- Profit
- -67.3K
- Rank RO
- #390.291
- PAUNUL A.N. SRL
- Revenue
- 192K
- Employees
- 1
- Profit
- 752 lei
- Rank RO
- #393.723
- NUTAGRIPET DEEA S.R.L.
- Revenue
- 209K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.4K
- Rank RO
- #379.513
- AGRYANIA GROUP SRL
- Revenue
- 209K
- Employees
- 1
- Profit
- 132K
- Rank RO
- #379.366
- EVELINE FARM S.R.L.
- Revenue
- 192K
- Employees
- 1
- Profit
- 99.5K
- Rank RO
- #394.199
- SEMBRAZ SRL
- Revenue
- 211K
- Employees
- 1
- Profit
- -314K
- Rank RO
- #377.540
- LILURA NUCI VERZI S.R.L.
- Revenue
- 213K
- Employees
- 1
- Profit
- -184K
- Rank RO
- #376.115
- AGRIBAN SRL
- Revenue
- 186K
- Employees
- 1
- Profit
- -98.3K
- Rank RO
- #399.301
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FLURAID PROD 2005 S.R.L.(current) | 132K | 1 | 118K | #386.777 |
| AGROC�TINA ANNADOR SRL | 202K | 1 | 5.9K | #385.275 |
| TRANS ROAGRO S.R.L. | 204K | 1 | -115K | #383.663 |
| INDEPAGRO SRL | 196K | 1 | -67.3K | #390.291 |
| PAUNUL A.N. SRL | 192K | 1 | 752 lei | #393.723 |
| NUTAGRIPET DEEA S.R.L. | 209K | 1 | -18.4K | #379.513 |
| AGRYANIA GROUP SRL | 209K | 1 | 132K | #379.366 |
| EVELINE FARM S.R.L. | 192K | 1 | 99.5K | #394.199 |
| SEMBRAZ SRL | 211K | 1 | -314K | #377.540 |
| LILURA NUCI VERZI S.R.L. | 213K | 1 | -184K | #376.115 |
| AGRIBAN SRL | 186K | 1 | -98.3K | #399.301 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FLURAID PROD 2005 S.R.L.(you) | AGROC�TINA ANNADOR SRL | TRANS ROAGRO S.R.L. | INDEPAGRO SRL | PAUNUL A.N. SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 132K | 202K | 204K | 196K | 192K |
| Profit | 118K | 5.9K | -115K | -67.3K | 752 lei |
| Margin | 58,8% | 2,9% | -56,1% | -34,2% | 0,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FLURAID PROD 2005 S.R.L.”.