FLORILOR SASE S.R.L.
Revenue
2.4M
2024
Profit
34.8K
2024
Employees
18
2024
Margin
1,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FLORILOR SASE S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2.4M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.801 la cifra de afaceri, #7.159 la profit, #1.317 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FLORILOR SASE S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2.4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.801 la cifra de afaceri, #7.159 la profit, #1.317 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 4.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DELAF IMPEX S.R.L. | 2.3M | 18 | Alimentație și servicii |
| FUSION CUISINE S.R.L. | 2.6M | 17 | Alimentație și servicii |
| HS FANTASTIC FOOD STUDIO S.R.L. | 2.4M | 18 | Alimentație și servicii |
| LA NELU KLEIN S.R.L. | 2.5M | 18 | Alimentație și servicii |
| BISTRO REGAL AMA S.R.L. | 2.4M | 18 | Alimentație și servicii |
| REGAL DISTRIBUTION S.R.L. | 2.5M | 18 | Alimentație și servicii |
| ROMA & PANDA SRL | 2.5M | 18 | Alimentație și servicii |
| ENRON SILVER S.R.L. | 2.4M | 18 | Alimentație și servicii |
| MAT & STEF SERV S.R.L. | 2.3M | 16 | Alimentație și servicii |
| RESTAURANT MEZZALUNA S.R.L. | 2.6M | 18 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.4%
- CA / angajat
- 136K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.4M
- Profit net
- 34.8K
- Angajați
- 18
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.4M | 34.8K | 18 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FLORILOR SASE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FLORILOR SASE S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 18
- Profit
- 34.8K
- Rank RO
- #80.704
- DELAF IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 18
- Profit
- 99.3K
- Rank RO
- #84.565
- FUSION CUISINE S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 17
- Profit
- 264K
- Rank RO
- #76.157
- HS FANTASTIC FOOD STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 18
- Profit
- -180K
- Rank RO
- #80.779
- LA NELU KLEIN S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 18
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #80.146
- BISTRO REGAL AMA S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 18
- Profit
- 132K
- Rank RO
- #81.514
- REGAL DISTRIBUTION S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 18
- Profit
- -671K
- Rank RO
- #79.650
- ROMA & PANDA SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 18
- Profit
- -433K
- Rank RO
- #79.619
- ENRON SILVER S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 18
- Profit
- -192K
- Rank RO
- #82.649
- MAT & STEF SERV S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 16
- Profit
- 39.6K
- Rank RO
- #84.319
- RESTAURANT MEZZALUNA S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 18
- Profit
- -80.8K
- Rank RO
- #77.240
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FLORILOR SASE S.R.L.(current) | 2.4M | 18 | 34.8K | #80.704 |
| DELAF IMPEX S.R.L. | 2.3M | 18 | 99.3K | #84.565 |
| FUSION CUISINE S.R.L. | 2.6M | 17 | 264K | #76.157 |
| HS FANTASTIC FOOD STUDIO S.R.L. | 2.4M | 18 | -180K | #80.779 |
| LA NELU KLEIN S.R.L. | 2.5M | 18 | 1.1M | #80.146 |
| BISTRO REGAL AMA S.R.L. | 2.4M | 18 | 132K | #81.514 |
| REGAL DISTRIBUTION S.R.L. | 2.5M | 18 | -671K | #79.650 |
| ROMA & PANDA SRL | 2.5M | 18 | -433K | #79.619 |
| ENRON SILVER S.R.L. | 2.4M | 18 | -192K | #82.649 |
| MAT & STEF SERV S.R.L. | 2.3M | 16 | 39.6K | #84.319 |
| RESTAURANT MEZZALUNA S.R.L. | 2.6M | 18 | -80.8K | #77.240 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FLORILOR SASE S.R.L.(you) | DELAF IMPEX S.R.L. | FUSION CUISINE S.R.L. | HS FANTASTIC FOOD STUDIO S.R.L. | LA NELU KLEIN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.4M | 2.3M | 2.6M | 2.4M | 2.5M |
| Profit | 34.8K | 99.3K | 264K | -180K | 1.1M |
| Margin | 1,4% | 4,3% | 10,1% | -7,4% | 45,9% |
| Employees | 18 | 18 | 17 | 18 | 18 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FLORILOR SASE S.R.L.”.