FLORESDRA S.R.L.

CUI 38499936·Alimentație și servicii·Dolj·Founded 2024

Revenue

212K

2024

Profit

61.5K

2024

Employees

2

2024

Margin

29,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

FLORESDRA S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 212K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #13.604 la cifra de afaceri, #5.636 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.1%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
FLORESDRA S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 212K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.1%.
Poziție în industrie
În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #13.604 la cifra de afaceri, #5.636 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#13.604 din 30.688 companii

Top 44.3%

Vezi clasamentul

După profit

#5.636 din 30.688 companii

Top 18.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#8.980 din 30.688 companii

Top 29.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
6.6%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri212K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit29.1% vs medie industrie 6.6%

Compania este 4.4× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 4

Compania este 0.5× față de media industriei

Industry intelligence

Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024

Industry size

34.2B

RON revenue

Total companies

30.688

Total employees

131.741

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
TERASA LA JHON SRL207K2Alimentație și servicii
FLOSORE SRL205K2Alimentație și servicii
LINDO NICRIS S.R.L.200K2Alimentație și servicii
VIKTORIA HOUSE S.R.L.224K2Alimentație și servicii
CRISLAU CLAS CATERING S.R.L.198K2Alimentație și servicii
BAKERY CON AMORE-168 S.R.L.231K2Alimentație și servicii
RAIDANIOANA S.R.L.232K2Alimentație și servicii
CRIMEL FOOD S.R.L.190K2Alimentație și servicii
NINOM S.R.L.238K2Alimentație și servicii
GAVIE COM S.R.L.239K2Alimentație și servicii

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
29.1%
CA / angajat
106K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 42%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    212K
    Profit net
    61.5K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la FLORESDRA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFLORESDRA S.R.L.(you)TERASA LA JHON SRLFLOSORE SRLLINDO NICRIS S.R.L.VIKTORIA HOUSE S.R.L.
Revenue
212K
207K
205K
200K
224K
Profit
61.5K
-245K
-84.5K
-21.5K
10.2K
Margin
29,1%
-118,6%
-41,3%
-10,8%
4,5%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “FLORESDRA S.R.L.”.