FLO LUCRARI CONSTRUCTII S.R.L.
Revenue
141K
2024
Profit
-39.7K
2024
Employees
3
2024
Margin
-28,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FLO LUCRARI CONSTRUCTII S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 141K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #27.850 la cifra de afaceri, #47.134 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FLO LUCRARI CONSTRUCTII S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 141K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -28.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #27.850 la cifra de afaceri, #47.134 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -2.9× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BIODEA STRUK S.R.L. | 147K | 3 | Construcții |
| PREZENT CONSTRUCT S.R.L. | 149K | 3 | Construcții |
| ARABELA STYLE SRL | 141K | 3 | Construcții |
| PAPP JOZSEF PICTOREN BAU SRL | 141K | 3 | Construcții |
| GEOMKD SOLUTIONS S.R.L. | 141K | 3 | Construcții |
| RYK FUTURE BUILDING S.R.L. | 122K | 3 | Construcții |
| YVRO CONSTRUCT S.R.L. | 142K | 3 | Construcții |
| BRA? DE FIER S.R.L. | 140K | 3 | Construcții |
| M�RTON NAGY CONSTRUCT S.R.L.-D. | 140K | 3 | Construcții |
| VANGUARDA BUCOVINA S.R.L. | 142K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -28.1%
- CA / angajat
- 47K
- Scor risc (0–100)
- 64
- Percentil piață (CA)
- Top 49%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 141K
- Profit net
- -39.7K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 141K | -39.7K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FLO LUCRARI CONSTRUCTII S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FLO LUCRARI CONSTRUCTII S.R.L.(current)
- Revenue
- 141K
- Employees
- 3
- Profit
- -39.7K
- Rank RO
- #442.737
- BIODEA STRUK S.R.L.
- Revenue
- 147K
- Employees
- 3
- Profit
- -5.8K
- Rank RO
- #436.548
- PREZENT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 149K
- Employees
- 3
- Profit
- -53.5K
- Rank RO
- #434.726
- ARABELA STYLE SRL
- Revenue
- 141K
- Employees
- 3
- Profit
- -28K
- Rank RO
- #443.182
- PAPP JOZSEF PICTOREN BAU SRL
- Revenue
- 141K
- Employees
- 3
- Profit
- -24.1K
- Rank RO
- #442.261
- GEOMKD SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 141K
- Employees
- 3
- Profit
- -120K
- Rank RO
- #442.247
- RYK FUTURE BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 122K
- Employees
- 3
- Profit
- -126K
- Rank RO
- #463.163
- YVRO CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 142K
- Employees
- 3
- Profit
- -24.2K
- Rank RO
- #441.946
- BRA? DE FIER S.R.L.
- Revenue
- 140K
- Employees
- 3
- Profit
- 9.8K
- Rank RO
- #443.735
- M�RTON NAGY CONSTRUCT S.R.L.-D.
- Revenue
- 140K
- Employees
- 3
- Profit
- -55.5K
- Rank RO
- #444.060
- VANGUARDA BUCOVINA S.R.L.
- Revenue
- 142K
- Employees
- 3
- Profit
- -47.2K
- Rank RO
- #441.201
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FLO LUCRARI CONSTRUCTII S.R.L.(current) | 141K | 3 | -39.7K | #442.737 |
| BIODEA STRUK S.R.L. | 147K | 3 | -5.8K | #436.548 |
| PREZENT CONSTRUCT S.R.L. | 149K | 3 | -53.5K | #434.726 |
| ARABELA STYLE SRL | 141K | 3 | -28K | #443.182 |
| PAPP JOZSEF PICTOREN BAU SRL | 141K | 3 | -24.1K | #442.261 |
| GEOMKD SOLUTIONS S.R.L. | 141K | 3 | -120K | #442.247 |
| RYK FUTURE BUILDING S.R.L. | 122K | 3 | -126K | #463.163 |
| YVRO CONSTRUCT S.R.L. | 142K | 3 | -24.2K | #441.946 |
| BRA? DE FIER S.R.L. | 140K | 3 | 9.8K | #443.735 |
| M�RTON NAGY CONSTRUCT S.R.L.-D. | 140K | 3 | -55.5K | #444.060 |
| VANGUARDA BUCOVINA S.R.L. | 142K | 3 | -47.2K | #441.201 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FLO LUCRARI CONSTRUCTII S.R.L.(you) | BIODEA STRUK S.R.L. | PREZENT CONSTRUCT S.R.L. | ARABELA STYLE SRL | PAPP JOZSEF PICTOREN BAU SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 141K | 147K | 149K | 141K | 141K |
| Profit | -39.7K | -5.8K | -53.5K | -28K | -24.1K |
| Margin | -28,1% | -4,0% | -35,9% | -19,9% | -17,1% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FLO LUCRARI CONSTRUCTII S.R.L.”.