FLLOWER SERVICE S.R.L.
Revenue
4.1M
2024
Profit
-37.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
-0,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FLLOWER SERVICE S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 4.1M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.852 la cifra de afaceri, #54.859 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FLLOWER SERVICE S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 4.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.852 la cifra de afaceri, #54.859 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este -0.2× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ZARCOS RALUCA S.R.L. | 4M | 2 | Comerț en-gros |
| IDEAL WEDDING DECOR S.R.L. | 3.9M | 2 | Comerț en-gros |
| MALCHEM ROMANIA SRL | 3.9M | 2 | Comerț en-gros |
| ALBIMPEX PROD SRL | 3.9M | 2 | Comerț en-gros |
| KREATOR ECO MARKET SRL | 3.7M | 2 | Comerț en-gros |
| OGMS GROUP S.R.L. | 4.7M | 2 | Comerț en-gros |
| CATOPOWER SRL | 4.1M | 2 | Comerț en-gros |
| METAL WELD ADV SRL | 4.2M | 2 | Comerț en-gros |
| BOX LINE S.R.L. | 4.2M | 2 | Comerț en-gros |
| PAPER BAG SRL | 4.1M | 2 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -0.9%
- CA / angajat
- 2.1M
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.1M
- Profit net
- -37.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.1M | -37.4K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FLLOWER SERVICE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FLLOWER SERVICE S.R.L.(current)
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 2
- Profit
- -37.4K
- Rank RO
- #53.654
- ZARCOS RALUCA S.R.L.
- Revenue
- 4M
- Employees
- 2
- Profit
- 62.8K
- Rank RO
- #54.769
- IDEAL WEDDING DECOR S.R.L.
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 2
- Profit
- 568K
- Rank RO
- #56.061
- MALCHEM ROMANIA SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 2
- Profit
- -80.8K
- Rank RO
- #56.114
- ALBIMPEX PROD SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 2
- Profit
- 124K
- Rank RO
- #56.771
- KREATOR ECO MARKET SRL
- Revenue
- 3.7M
- Employees
- 2
- Profit
- 298K
- Rank RO
- #58.627
- OGMS GROUP S.R.L.
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 2
- Profit
- 734K
- Rank RO
- #48.280
- CATOPOWER SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 2
- Profit
- -31.7K
- Rank RO
- #53.637
- METAL WELD ADV SRL
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 2
- Profit
- 70K
- Rank RO
- #53.516
- BOX LINE S.R.L.
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 2
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #53.471
- PAPER BAG SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 430K
- Rank RO
- #53.824
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FLLOWER SERVICE S.R.L.(current) | 4.1M | 2 | -37.4K | #53.654 |
| ZARCOS RALUCA S.R.L. | 4M | 2 | 62.8K | #54.769 |
| IDEAL WEDDING DECOR S.R.L. | 3.9M | 2 | 568K | #56.061 |
| MALCHEM ROMANIA SRL | 3.9M | 2 | -80.8K | #56.114 |
| ALBIMPEX PROD SRL | 3.9M | 2 | 124K | #56.771 |
| KREATOR ECO MARKET SRL | 3.7M | 2 | 298K | #58.627 |
| OGMS GROUP S.R.L. | 4.7M | 2 | 734K | #48.280 |
| CATOPOWER SRL | 4.1M | 2 | -31.7K | #53.637 |
| METAL WELD ADV SRL | 4.2M | 2 | 70K | #53.516 |
| BOX LINE S.R.L. | 4.2M | 2 | 1.4M | #53.471 |
| PAPER BAG SRL | 4.1M | 2 | 430K | #53.824 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FLLOWER SERVICE S.R.L.(you) | ZARCOS RALUCA S.R.L. | IDEAL WEDDING DECOR S.R.L. | MALCHEM ROMANIA SRL | ALBIMPEX PROD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.1M | 4M | 3.9M | 3.9M | 3.9M |
| Profit | -37.4K | 62.8K | 568K | -80.8K | 124K |
| Margin | -0,9% | 1,6% | 14,5% | -2,1% | 3,2% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FLLOWER SERVICE S.R.L.”.