FLAMIRO SRL
Revenue
1.8M
2024
Profit
271K
2024
Employees
7
2024
Margin
14,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FLAMIRO SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.584 la cifra de afaceri, #2.141 la profit, #2.010 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FLAMIRO SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.584 la cifra de afaceri, #2.141 la profit, #2.010 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 3.9× față de media industriei
Compania este 2.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MASTER LUX SRL | 1.7M | 7 | Comerț en-gros |
| INTER NT SERVICE SRL | 2.1M | 7 | Comerț en-gros |
| AUTO MOTOR PREST S.R.L. | 1.9M | 7 | Comerț en-gros |
| INDUSTRIAL MARKETING SRL | 1.9M | 7 | Comerț en-gros |
| AUTOBAN GARAGE SERVICE S.R.L. | 1.9M | 7 | Comerț en-gros |
| CIV AUTO GARAGE S.R.L. | 1.9M | 7 | Comerț en-gros |
| PROFESSIONAL WINDOW TINTED S.R.L. | 1.9M | 7 | Comerț en-gros |
| AUTOKRONFAST S.R.L. | 1.9M | 7 | Comerț en-gros |
| MAIO TRUCK SRL | 1.8M | 7 | Comerț en-gros |
| SAFETYAUTOSERV S.R.L. | 1.8M | 7 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.3%
- CA / angajat
- 270K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.8M
- Profit net
- 271K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.8M | 271K | 7 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FLAMIRO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FLAMIRO SRL(current)
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 271K
- Rank RO
- #99.715
- MASTER LUX SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 7
- Profit
- -241K
- Rank RO
- #108.094
- INTER NT SERVICE SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 100K
- Rank RO
- #90.954
- AUTO MOTOR PREST S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 212K
- Rank RO
- #99.848
- INDUSTRIAL MARKETING SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 365K
- Rank RO
- #99.240
- AUTOBAN GARAGE SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 625K
- Rank RO
- #99.068
- CIV AUTO GARAGE S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 196K
- Rank RO
- #100.341
- PROFESSIONAL WINDOW TINTED S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 455K
- Rank RO
- #98.695
- AUTOKRONFAST S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 139K
- Rank RO
- #98.056
- MAIO TRUCK SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 41.2K
- Rank RO
- #101.512
- SAFETYAUTOSERV S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 60.5K
- Rank RO
- #102.546
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FLAMIRO SRL(current) | 1.8M | 7 | 271K | #99.715 |
| MASTER LUX SRL | 1.7M | 7 | -241K | #108.094 |
| INTER NT SERVICE SRL | 2.1M | 7 | 100K | #90.954 |
| AUTO MOTOR PREST S.R.L. | 1.9M | 7 | 212K | #99.848 |
| INDUSTRIAL MARKETING SRL | 1.9M | 7 | 365K | #99.240 |
| AUTOBAN GARAGE SERVICE S.R.L. | 1.9M | 7 | 625K | #99.068 |
| CIV AUTO GARAGE S.R.L. | 1.9M | 7 | 196K | #100.341 |
| PROFESSIONAL WINDOW TINTED S.R.L. | 1.9M | 7 | 455K | #98.695 |
| AUTOKRONFAST S.R.L. | 1.9M | 7 | 139K | #98.056 |
| MAIO TRUCK SRL | 1.8M | 7 | 41.2K | #101.512 |
| SAFETYAUTOSERV S.R.L. | 1.8M | 7 | 60.5K | #102.546 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FLAMIRO SRL(you) | MASTER LUX SRL | INTER NT SERVICE SRL | AUTO MOTOR PREST S.R.L. | INDUSTRIAL MARKETING SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.8M | 1.7M | 2.1M | 1.9M | 1.9M |
| Profit | 271K | -241K | 100K | 212K | 365K |
| Margin | 14,3% | -14,3% | 4,7% | 11,3% | 19,2% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FLAMIRO SRL”.