FLAMINGO DETAILING S.R.L.
Revenue
16.2K
2024
Profit
7.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
44,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FLAMINGO DETAILING S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 16.2K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.436 la cifra de afaceri, #12.241 la profit, #20.768 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 44.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FLAMINGO DETAILING S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 16.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 44.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.436 la cifra de afaceri, #12.241 la profit, #20.768 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 12.1× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AUTOSEI S.R.L. | 16.1K | 1 | Comerț en-gros |
| B-DAYAN SRL | 16.3K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTOTATARTM S.R.L. | 16.7K | 1 | Comerț en-gros |
| DANITAP STIL SRL-D | 16.8K | 1 | Comerț en-gros |
| SOLUMAAN PRO S.R.L. | 15.4K | 1 | Comerț en-gros |
| SEVERA GARAGE S.R.L. | 15.4K | 1 | Comerț en-gros |
| TM TIRE SHOP S.R.L. | 17.1K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTOFITZ S.M. SRL | 17.1K | 1 | Comerț en-gros |
| MAD GARAGE COMPONENTS S.R.L. | 15.3K | 1 | Comerț en-gros |
| DERBY PERFORMANCE SRL | 17.3K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 44.1%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 16.2K
- Profit net
- 7.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 16.2K | 7.1K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FLAMINGO DETAILING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FLAMINGO DETAILING S.R.L.(current)
- Revenue
- 16.2K
- Employees
- 0
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #643.110
- AUTOSEI S.R.L.
- Revenue
- 16.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.1K
- Rank RO
- #643.372
- B-DAYAN SRL
- Revenue
- 16.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #642.698
- AUTOTATARTM S.R.L.
- Revenue
- 16.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.6K
- Rank RO
- #641.686
- DANITAP STIL SRL-D
- Revenue
- 16.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.3K
- Rank RO
- #641.382
- SOLUMAAN PRO S.R.L.
- Revenue
- 15.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -537 lei
- Rank RO
- #645.312
- SEVERA GARAGE S.R.L.
- Revenue
- 15.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.5K
- Rank RO
- #645.405
- TM TIRE SHOP S.R.L.
- Revenue
- 17.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -49K
- Rank RO
- #640.620
- AUTOFITZ S.M. SRL
- Revenue
- 17.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.2K
- Rank RO
- #640.390
- MAD GARAGE COMPONENTS S.R.L.
- Revenue
- 15.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #645.809
- DERBY PERFORMANCE SRL
- Revenue
- 17.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -88.5K
- Rank RO
- #640.102
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FLAMINGO DETAILING S.R.L.(current) | 16.2K | 0 | 7.1K | #643.110 |
| AUTOSEI S.R.L. | 16.1K | 1 | -34.1K | #643.372 |
| B-DAYAN SRL | 16.3K | 1 | 2.8K | #642.698 |
| AUTOTATARTM S.R.L. | 16.7K | 1 | -9.6K | #641.686 |
| DANITAP STIL SRL-D | 16.8K | 1 | -22.3K | #641.382 |
| SOLUMAAN PRO S.R.L. | 15.4K | 1 | -537 lei | #645.312 |
| SEVERA GARAGE S.R.L. | 15.4K | 1 | -9.5K | #645.405 |
| TM TIRE SHOP S.R.L. | 17.1K | 1 | -49K | #640.620 |
| AUTOFITZ S.M. SRL | 17.1K | 1 | -16.2K | #640.390 |
| MAD GARAGE COMPONENTS S.R.L. | 15.3K | 1 | 1.3K | #645.809 |
| DERBY PERFORMANCE SRL | 17.3K | 1 | -88.5K | #640.102 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FLAMINGO DETAILING S.R.L.(you) | AUTOSEI S.R.L. | B-DAYAN SRL | AUTOTATARTM S.R.L. | DANITAP STIL SRL-D |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 16.2K | 16.1K | 16.3K | 16.7K | 16.8K |
| Profit | 7.1K | -34.1K | 2.8K | -9.6K | -22.3K |
| Margin | 44,1% | -212,0% | 17,1% | -57,7% | -132,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FLAMINGO DETAILING S.R.L.”.