FLAC�RA SUPERMARKET S.R.L.

CUI 49470684·Imobiliare·Arges·Founded 2024

Revenue

202K

2024

Profit

156K

2024

Employees

0

2024

Margin

77,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

FLAC�RA SUPERMARKET S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 202K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #11.902 la cifra de afaceri, #5.754 la profit, #16.759 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 77.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
FLAC�RA SUPERMARKET S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 202K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 77.3%.
Poziție în industrie
În industria de Imobiliare (România), compania este #11.902 la cifra de afaceri, #5.754 la profit, #16.759 la număr angajați din 32.685 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#11.902 din 32.685 companii

Top 36.4%

Vezi clasamentul

După profit

#5.754 din 32.685 companii

Top 17.6%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#16.759 din 32.685 companii

Top 51.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
14.5%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri202K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit77.3% vs medie industrie 14.5%

Compania este 5.3× față de media industriei

Industry intelligence

Imobiliare (CAEN 68) — 2024

Industry size

36.4B

RON revenue

Total companies

32.685

Total employees

43.080

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
LARISA RENTALS S.R.L.201K1Imobiliare
SABRINA SRL204K1Imobiliare
CENTAURUS PROCESSING SRL199K1Imobiliare
CAR TRAC S.R.L.199K1Imobiliare
CEAINARIA FORTUNA SRL198K1Imobiliare
COMERMIXT IMPEX S.R.L.205K1Imobiliare
MATERNA IMPEX 2005 S.R.L.197K1Imobiliare
RENTAL LUX CONCEPT PITE�TI S.R.L.207K1Imobiliare
ANDALE ART BUSINESS S.R.L.195K1Imobiliare
ECI DESIGN CONSULT SRL193K1Imobiliare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
77.3%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 43%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    202K
    Profit net
    156K
    Angajați
    0

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la FLAC�RA SUPERMARKET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFLAC�RA SUPERMARKET S.R.L.(you)LARISA RENTALS S.R.L.SABRINA SRLCENTAURUS PROCESSING SRLCAR TRAC S.R.L.
Revenue
202K
201K
204K
199K
199K
Profit
156K
131K
67.2K
35.5K
48.2K
Margin
77,3%
65,1%
33,0%
17,8%
24,3%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “FLAC�RA SUPERMARKET S.R.L.”.