FIX N GO FAST S.R.L.
Revenue
1.8M
2024
Profit
161K
2024
Employees
7
2024
Margin
8,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FIX N GO FAST S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #4.477 la cifra de afaceri, #6.927 la profit, #3.891 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FIX N GO FAST S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #4.477 la cifra de afaceri, #6.927 la profit, #3.891 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| WOODFLOORS PROFESSIONAL S.R.L. | 1.9M | 7 | Construcții |
| KOPPEL AW ROMANIA ASCENSOARE SRL | 2M | 7 | Construcții |
| BETON TEHNIC ACTIV S.R.L. | 1.8M | 7 | Construcții |
| BRIVA INSTAL S.R.L. | 2M | 7 | Construcții |
| NEW RAVE CONSTRUCT SRL | 1.8M | 7 | Construcții |
| UNIS ELEC SERV S.R.L. | 2M | 7 | Construcții |
| CHAPITEAUX VIP S.R.L. | 2M | 7 | Construcții |
| MAD-CON GRUP SRL | 1.8M | 7 | Construcții |
| AMASS CONFORT SYSTEMS SRL | 1.8M | 7 | Construcții |
| EXTREM ACCES SRL | 2.1M | 7 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.4%
- CA / angajat
- 273K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.8M
- Profit net
- 161K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.8M | 161K | 7 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FIX N GO FAST S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FIX N GO FAST S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 161K
- Rank RO
- #98.895
- WOODFLOORS PROFESSIONAL S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 7
- Profit
- -114K
- Rank RO
- #98.083
- KOPPEL AW ROMANIA ASCENSOARE SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 7
- Profit
- 38.1K
- Rank RO
- #96.133
- BETON TEHNIC ACTIV S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 382K
- Rank RO
- #101.559
- BRIVA INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 7
- Profit
- 465K
- Rank RO
- #95.634
- NEW RAVE CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #102.263
- UNIS ELEC SERV S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 7
- Profit
- 321K
- Rank RO
- #94.488
- CHAPITEAUX VIP S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 7
- Profit
- 82.1K
- Rank RO
- #94.256
- MAD-CON GRUP SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- -559K
- Rank RO
- #103.551
- AMASS CONFORT SYSTEMS SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 96.8K
- Rank RO
- #103.723
- EXTREM ACCES SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 728K
- Rank RO
- #92.409
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FIX N GO FAST S.R.L.(current) | 1.8M | 7 | 161K | #98.895 |
| WOODFLOORS PROFESSIONAL S.R.L. | 1.9M | 7 | -114K | #98.083 |
| KOPPEL AW ROMANIA ASCENSOARE SRL | 2M | 7 | 38.1K | #96.133 |
| BETON TEHNIC ACTIV S.R.L. | 1.8M | 7 | 382K | #101.559 |
| BRIVA INSTAL S.R.L. | 2M | 7 | 465K | #95.634 |
| NEW RAVE CONSTRUCT SRL | 1.8M | 7 | 1M | #102.263 |
| UNIS ELEC SERV S.R.L. | 2M | 7 | 321K | #94.488 |
| CHAPITEAUX VIP S.R.L. | 2M | 7 | 82.1K | #94.256 |
| MAD-CON GRUP SRL | 1.8M | 7 | -559K | #103.551 |
| AMASS CONFORT SYSTEMS SRL | 1.8M | 7 | 96.8K | #103.723 |
| EXTREM ACCES SRL | 2.1M | 7 | 728K | #92.409 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FIX N GO FAST S.R.L.(you) | WOODFLOORS PROFESSIONAL S.R.L. | KOPPEL AW ROMANIA ASCENSOARE SRL | BETON TEHNIC ACTIV S.R.L. | BRIVA INSTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.8M | 1.9M | 2M | 1.8M | 2M |
| Profit | 161K | -114K | 38.1K | 382K | 465K |
| Margin | 8,4% | -5,9% | 1,9% | 20,8% | 23,3% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FIX N GO FAST S.R.L.”.