FIRST LAYER 3D S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-3.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
-123,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FIRST LAYER 3D S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare, cu sediul în ALBA (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #720 la cifra de afaceri, #694 la profit, #626 la număr angajați din 888 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FIRST LAYER 3D S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare, cu sediul în ALBA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -123.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #720 la cifra de afaceri, #694 la profit, #626 la număr angajați din 888 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 26) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 21.3M lei
- Marjă medie
- 3.8%
- Angajați medie
- 37
Companie vs medie industrie
Compania este -32.7× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 26) — 2024
Industry size
18.9B
RON revenue
Total companies
888
Total employees
32.564
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ORA EXACTA ATELIER S.R.L. | 3.4K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50628002) | 2.3K | 1 | Fabricare |
| TEHNO - OPTIMED S.R.L. | 2.3K | 1 | Fabricare |
| STEPI ELECTROMECHANICAL ASSEMBLIES S.R.L. | 4K | 1 | Fabricare |
| VIZEMBERG COMPUTERS SRL | 4.1K | 1 | Fabricare |
| EAN EVENTS PROD S.R.L. | 4.5K | 1 | Fabricare |
| AUTOMATED GREEN HEAT S.R.L. | 4.7K | 1 | Fabricare |
| ASM BUSINESS ART S.R.L. | 5.5K | 1 | Fabricare |
| M.C.-SOLUTION COMPUTERS S.R.L. | 6K | 1 | Fabricare |
| COCO ASAMBL�RI ELECTRONICE S.R.L. | 6.1K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 26)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -123.3%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -3.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -3.5K | — |
Explore
Industry (CAEN 26)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FIRST LAYER 3D S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ORA EXACTA ATELIER S.R.L.
- Revenue
- 3.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.3K
- Rank RO
- #689.607
- Firma (CUI 50628002)
- Revenue
- 2.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.4K
- Rank RO
- #695.651
- TEHNO - OPTIMED S.R.L.
- Revenue
- 2.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -95.2K
- Rank RO
- #695.906
- STEPI ELECTROMECHANICAL ASSEMBLIES S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.6K
- Rank RO
- #686.630
- VIZEMBERG COMPUTERS SRL
- Revenue
- 4.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 224 lei
- Rank RO
- #686.386
- EAN EVENTS PROD S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.2K
- Rank RO
- #684.558
- AUTOMATED GREEN HEAT S.R.L.
- Revenue
- 4.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #683.436
- ASM BUSINESS ART S.R.L.
- Revenue
- 5.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.3K
- Rank RO
- #679.479
- M.C.-SOLUTION COMPUTERS S.R.L.
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.4K
- Rank RO
- #677.393
- COCO ASAMBL�RI ELECTRONICE S.R.L.
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -82.5K
- Rank RO
- #677.204
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ORA EXACTA ATELIER S.R.L. | 3.4K | 1 | -33.3K | #689.607 |
| Firma (CUI 50628002) | 2.3K | 1 | -16.4K | #695.651 |
| TEHNO - OPTIMED S.R.L. | 2.3K | 1 | -95.2K | #695.906 |
| STEPI ELECTROMECHANICAL ASSEMBLIES S.R.L. | 4K | 1 | -15.6K | #686.630 |
| VIZEMBERG COMPUTERS SRL | 4.1K | 1 | 224 lei | #686.386 |
| EAN EVENTS PROD S.R.L. | 4.5K | 1 | -2.2K | #684.558 |
| AUTOMATED GREEN HEAT S.R.L. | 4.7K | 1 | -2.7K | #683.436 |
| ASM BUSINESS ART S.R.L. | 5.5K | 1 | -5.3K | #679.479 |
| M.C.-SOLUTION COMPUTERS S.R.L. | 6K | 1 | -4.4K | #677.393 |
| COCO ASAMBL�RI ELECTRONICE S.R.L. | 6.1K | 1 | -82.5K | #677.204 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FIRST LAYER 3D S.R.L.(you) | ORA EXACTA ATELIER S.R.L. | Firma (CUI 50628002) | TEHNO - OPTIMED S.R.L. | STEPI ELECTROMECHANICAL ASSEMBLIES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 3.4K | 2.3K | 2.3K | 4K |
| Profit | -3.5K | -33.3K | -16.4K | -95.2K | -15.6K |
| Margin | -123,3% | -968,9% | -713,7% | -4229,5% | -388,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FIRST LAYER 3D S.R.L.”.