Revenue

10.4K

2024

Profit

10.3K

2024

Employees

2024

Margin

99,0%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50991619) este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 10.4K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.986 la cifra de afaceri, #4.155 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 99.0%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50991619) este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 10.4K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 99.0%.
Poziție în industrie
În industria de Fabricare (România), compania este #6.986 la cifra de afaceri, #4.155 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#6.986 din 8.990 companii

Top 77.7%

Vezi clasamentul

După profit

#4.155 din 8.990 companii

Top 46.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#6.618 din 8.990 companii

Top 73.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
4.4M lei
Marjă medie
5.8%
Angajați medie
9

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri10.4K lei vs medie industrie 4.4M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit99.0% vs medie industrie 5.8%

Compania este 17.2× față de media industriei

Industry intelligence

Fabricare (CAEN 25) — 2024

Industry size

39.8B

RON revenue

Total companies

8.990

Total employees

81.031

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50564910)10.7K1Fabricare
Firma (CUI 50743338)10K1Fabricare
Firma (CUI 50958167)10K1Fabricare
Firma (CUI 50956492)11K1Fabricare
Firma (CUI 50489800)9.7K1Fabricare
Firma (CUI 50683376)9.5K1Fabricare
MASSCOMPANY S.R.L.10.5K1Fabricare
TEHNOGALVANIC PLUS SRL10.5K1Fabricare
BISTRO IDUNA S.R.L.10.4K1Fabricare
SERGIUBOZ PREST S.R.L.10.5K1Fabricare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
99.0%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 73%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    10.4K
    Profit net
    10.3K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50991619) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50991619)(you)Firma (CUI 50564910)Firma (CUI 50743338)Firma (CUI 50958167)Firma (CUI 50956492)
Revenue
10.4K
10.7K
10K
10K
11K
Profit
10.3K
7.5K
-6.3K
3.1K
3.2K
Margin
99,0%
69,9%
-62,6%
31,3%
29,2%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50991619)”.