Firma (CUI 50856230)

CUI 50856230·Sănătate·Necunoscut·Founded 2024

Revenue

7.5K

2024

Profit

3.3K

2024

Employees

1

2024

Margin

40,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50856230) este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 7.5K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #27.480 la cifra de afaceri, #21.581 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50856230) este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 7.5K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.8%.
Poziție în industrie
În industria de Sănătate (România), compania este #27.480 la cifra de afaceri, #21.581 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#27.480 din 32.469 companii

Top 84.6%

Vezi clasamentul

După profit

#21.581 din 32.469 companii

Top 66.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#10.621 din 32.469 companii

Top 32.7%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1000K lei
Marjă medie
15.6%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri7.5K lei vs medie industrie 1000K lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit40.8% vs medie industrie 15.6%

Compania este 2.6× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 3

Compania este 0.3× față de media industriei

Industry intelligence

Sănătate (CAEN 86) — 2024

Industry size

32.5B

RON revenue

Total companies

32.469

Total employees

98.239

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50725439)8K1Sănătate
Firma (CUI 50779420)8K1Sănătate
Firma (CUI 50530500)7.9K1Sănătate
Firma (CUI 50429093)7.9K1Sănătate
Firma (CUI 50484420)8.4K1Sănătate
Firma (CUI 50684045)8.4K1Sănătate
Firma (CUI 50384560)7.6K1Sănătate
Firma (CUI 50731732)8.5K1Sănătate
Firma (CUI 50604755)8.5K1Sănătate
Firma (CUI 50779587)7.5K1Sănătate

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
40.8%
CA / angajat
8K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 74%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    7.5K
    Profit net
    3.3K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50856230) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50856230)(you)Firma (CUI 50725439)Firma (CUI 50779420)Firma (CUI 50530500)Firma (CUI 50429093)
Revenue
7.5K
8K
8K
7.9K
7.9K
Profit
3.3K
5.2K
7.6K
-3.9K
-8.7K
Margin
40,8%
65,2%
94,8%
-48,9%
-110,7%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50856230)”.