Revenue

622 lei

2024

Profit

-1.4K

2024

Employees

2024

Margin

-222,2%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50838373) este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 622 lei lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #48.750 la cifra de afaceri, #45.432 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50838373) este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 622 lei lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -222.2%).
Poziție în industrie
În industria de Comerț en-gros (România), compania este #48.750 la cifra de afaceri, #45.432 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#48.750 din 63.035 companii

Top 77.3%

Vezi clasamentul

După profit

#45.432 din 63.035 companii

Top 72.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#41.561 din 63.035 companii

Top 65.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
8.1M lei
Marjă medie
4.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri622 lei lei vs medie industrie 8.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit-222.2% vs medie industrie 4.2%

Compania este -53.0× față de media industriei

Industry intelligence

Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024

Industry size

508B

RON revenue

Total companies

63.035

Total employees

317.294

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50565672)601 lei1Comerț en-gros
Firma (CUI 50621551)600 lei1Comerț en-gros
Firma (CUI 50364032)550 lei1Comerț en-gros
Firma (CUI 50573144)715 lei1Comerț en-gros
ALEX CLEAN PROFESIONAL S.R.L.625 lei1Comerț en-gros
STURZA & HERCH S.R.L.625 lei1Comerț en-gros
PLOSCARUFARM S.R.L.626 lei1Comerț en-gros
THE ONE BEAUTY EXPERIENCE S.R.L.617 lei1Comerț en-gros
INVEST CONSTRUCT S.R.L.616 lei1Comerț en-gros
Firma (CUI 50779137)535 lei1Comerț en-gros

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-222.2%
Scor risc (0–100)
100
Percentil piață (CA)
Top 79%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    622 lei
    Profit net
    -1.4K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50838373) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50838373)(you)Firma (CUI 50565672)Firma (CUI 50621551)Firma (CUI 50364032)Firma (CUI 50573144)
Revenue
622 lei
601 lei
600 lei
550 lei
715 lei
Profit
-1.4K
44 lei
186 lei
402 lei
-18.4K
Margin
-222,2%
7,3%
31,0%
73,1%
-2578,9%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50838373)”.