Firma (CUI 50805970)
Revenue
750 lei
2024
Profit
632 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
84,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
Firma (CUI 50805970) este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 750 lei lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.033 la cifra de afaceri, #759 la profit, #818 la număr angajați din 1.429 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 84.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- Firma (CUI 50805970) este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 750 lei lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 84.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.033 la cifra de afaceri, #759 la profit, #818 la număr angajați din 1.429 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 72) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.2M lei
- Marjă medie
- 6.1%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 13.8× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 72) — 2024
Industry size
4.6B
RON revenue
Total companies
1.429
Total employees
12.748
Industry growth
—
YoY
Top companies
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU FIZICA SI INGINERIE NUCLEARA " HORIA HULUBEI " - IFIN - HH464M
- ETA2U SRL453M
- PAREXEL INTERNATIONAL ROMANIA S.R.L.272M
- BEESPEED TECHNICAL ENGINEERING CENTER S.R.L.215M
- INSTITUTUL NA�IONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE �N SILVICULTUR� "MARIN DR�CEA"184M
- REGIA AUTONOM� TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEAR� - RATEN168M
- PRO OPTICA SA129M
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AEROSPATIALA "ELIE CARAFOLI" - I.N.C.A.S. BUCURESTI126M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| Firma (CUI 50643649) | 854 lei | 1 | Activități profesionale |
| PLANTESIMA S.R.L. | 775 lei | 1 | Activități profesionale |
| PANCUANTIC SRL | 795 lei | 1 | Activități profesionale |
| PREZENT - RESEARCH & DEVELOPMENT S.R.L. | 841 lei | 1 | Activități profesionale |
| Firma (CUI 50528224) | 1K | 1 | Activități profesionale |
| Firma (CUI 51080870) | 1K | 1 | Activități profesionale |
| ADVANCED MEDICAL RESEARCH S.R.L. | 864 lei | 1 | Activități profesionale |
| CARDIORESEARCH & KLINICS S.R.L. | 650 lei | 1 | Activități profesionale |
| INSTITUTUL DE CERCETARE DANUBIUS SRL | 577 lei | 1 | Activități profesionale |
| CNS - CENTER OF NUTRITION & SCIENCE S.R.L. | 576 lei | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NECUNOSCUT
Industrie (CAEN 72)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 84.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 79%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 750 lei
- Profit net
- 632 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 750 lei | 632 lei | — |
Explore
Industry (CAEN 72)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la Firma (CUI 50805970) — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- Firma (CUI 50805970)(current)
- Revenue
- 750 lei
- Employees
- 0
- Profit
- 632 lei
- Rank RO
- #706.836
- Firma (CUI 50643649)
- Revenue
- 854 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -1.5M
- Rank RO
- #705.932
- PLANTESIMA S.R.L.
- Revenue
- 775 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #706.686
- PANCUANTIC SRL
- Revenue
- 795 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -8.2K
- Rank RO
- #706.586
- PREZENT - RESEARCH & DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 841 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -7.4K
- Rank RO
- #706.046
- Firma (CUI 50528224)
- Revenue
- 1K
- Employees
- 1
- Profit
- 447 lei
- Rank RO
- #704.256
- Firma (CUI 51080870)
- Revenue
- 1K
- Employees
- 1
- Profit
- 849 lei
- Rank RO
- #704.256
- ADVANCED MEDICAL RESEARCH S.R.L.
- Revenue
- 864 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #705.866
- CARDIORESEARCH & KLINICS S.R.L.
- Revenue
- 650 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -40.3K
- Rank RO
- #707.667
- INSTITUTUL DE CERCETARE DANUBIUS SRL
- Revenue
- 577 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #708.328
- CNS - CENTER OF NUTRITION & SCIENCE S.R.L.
- Revenue
- 576 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -24.3K
- Rank RO
- #708.333
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| Firma (CUI 50805970)(current) | 750 lei | 0 | 632 lei | #706.836 |
| Firma (CUI 50643649) | 854 lei | 1 | -1.5M | #705.932 |
| PLANTESIMA S.R.L. | 775 lei | 1 | -3.7K | #706.686 |
| PANCUANTIC SRL | 795 lei | 1 | -8.2K | #706.586 |
| PREZENT - RESEARCH & DEVELOPMENT S.R.L. | 841 lei | 1 | -7.4K | #706.046 |
| Firma (CUI 50528224) | 1K | 1 | 447 lei | #704.256 |
| Firma (CUI 51080870) | 1K | 1 | 849 lei | #704.256 |
| ADVANCED MEDICAL RESEARCH S.R.L. | 864 lei | 1 | -8.1K | #705.866 |
| CARDIORESEARCH & KLINICS S.R.L. | 650 lei | 1 | -40.3K | #707.667 |
| INSTITUTUL DE CERCETARE DANUBIUS SRL | 577 lei | 1 | 0 lei | #708.328 |
| CNS - CENTER OF NUTRITION & SCIENCE S.R.L. | 576 lei | 1 | -24.3K | #708.333 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | Firma (CUI 50805970)(you) | Firma (CUI 50643649) | PLANTESIMA S.R.L. | PANCUANTIC SRL | PREZENT - RESEARCH & DEVELOPMENT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 750 lei | 854 lei | 775 lei | 795 lei | 841 lei |
| Profit | 632 lei | -1.5M | -3.7K | -8.2K | -7.4K |
| Margin | 84,3% | -177795,2% | -472,6% | -1035,3% | -883,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50805970)”.