Firma (CUI 50682885)

CUI 50682885·Alimentație și servicii·Necunoscut·Founded 2024

Revenue

471 lei

2024

Profit

-16.3K

2024

Employees

2024

Margin

-3458,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50682885) este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 471 lei lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #22.989 la cifra de afaceri, #23.416 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50682885) este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 471 lei lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3458.6%).
Poziție în industrie
În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #22.989 la cifra de afaceri, #23.416 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#22.989 din 30.688 companii

Top 74.9%

Vezi clasamentul

După profit

#23.416 din 30.688 companii

Top 76.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#20.419 din 30.688 companii

Top 66.5%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
6.6%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri471 lei lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit-3458.6% vs medie industrie 6.6%

Compania este -520.3× față de media industriei

Industry intelligence

Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024

Industry size

34.2B

RON revenue

Total companies

30.688

Total employees

131.741

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50875053)484 lei1Alimentație și servicii
Firma (CUI 50635603)450 lei1Alimentație și servicii
Firma (CUI 50917957)500 lei1Alimentație și servicii
Firma (CUI 51066654)500 lei1Alimentație și servicii
Firma (CUI 50387168)436 lei1Alimentație și servicii
Firma (CUI 50882220)513 lei1Alimentație și servicii
Firma (CUI 50917388)516 lei1Alimentație și servicii
Firma (CUI 50844650)530 lei1Alimentație și servicii
Firma (CUI 50499927)539 lei1Alimentație și servicii
�MPOV�RATUL S.R.L.-D.472 lei1Alimentație și servicii

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-3458.6%
Scor risc (0–100)
100
Percentil piață (CA)
Top 79%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    471 lei
    Profit net
    -16.3K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50682885) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50682885)(you)Firma (CUI 50875053)Firma (CUI 50635603)Firma (CUI 50917957)Firma (CUI 51066654)
Revenue
471 lei
484 lei
450 lei
500 lei
500 lei
Profit
-16.3K
-1.4K
-5.2K
-5.3K
500 lei
Margin
-3458,6%
-298,6%
-1165,1%
-1060,8%
100,0%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50682885)”.