Firma (CUI 50656258)
Revenue
21.1K
2024
Profit
-1.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-5,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
Firma (CUI 50656258) este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 21.1K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.389 la cifra de afaceri, #8.847 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- Firma (CUI 50656258) este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 21.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -5.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.389 la cifra de afaceri, #8.847 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| Firma (CUI 50357124) | 22.3K | 1 | Industria alimentară |
| Firma (CUI 50389070) | 22.3K | 1 | Industria alimentară |
| Firma (CUI 50634438) | 19.3K | 1 | Industria alimentară |
| Firma (CUI 50925550) | 19.1K | 1 | Industria alimentară |
| Firma (CUI 50797966) | 23.6K | 1 | Industria alimentară |
| V & D HOME PARTNERS S.R.L. | 21.2K | 1 | Industria alimentară |
| TALPA� COSMINA IULIANA MONTAGNARD S.R.L. | 21.1K | 1 | Industria alimentară |
| CSILL ART STUDIO S.R.L. | 21.1K | 1 | Industria alimentară |
| DBT PRETZEL S.R.L. | 21.1K | 1 | Industria alimentară |
| CARMANGERIE CASA BADIU S.R.L. | 21.1K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NECUNOSCUT
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -5.1%
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 21.1K
- Profit net
- -1.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 21.1K | -1.1K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la Firma (CUI 50656258) — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- Firma (CUI 50656258)(current)
- Revenue
- 21.1K
- Employees
- 0
- Profit
- -1.1K
- Rank RO
- #629.383
- Firma (CUI 50357124)
- Revenue
- 22.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #626.504
- Firma (CUI 50389070)
- Revenue
- 22.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 10K
- Rank RO
- #626.372
- Firma (CUI 50634438)
- Revenue
- 19.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #634.455
- Firma (CUI 50925550)
- Revenue
- 19.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.2K
- Rank RO
- #635.109
- Firma (CUI 50797966)
- Revenue
- 23.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.8K
- Rank RO
- #623.133
- V & D HOME PARTNERS S.R.L.
- Revenue
- 21.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.5K
- Rank RO
- #629.343
- TALPA� COSMINA IULIANA MONTAGNARD S.R.L.
- Revenue
- 21.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #629.483
- CSILL ART STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 21.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #629.527
- DBT PRETZEL S.R.L.
- Revenue
- 21.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.4K
- Rank RO
- #629.530
- CARMANGERIE CASA BADIU S.R.L.
- Revenue
- 21.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.6K
- Rank RO
- #629.553
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| Firma (CUI 50656258)(current) | 21.1K | 0 | -1.1K | #629.383 |
| Firma (CUI 50357124) | 22.3K | 1 | -3.7K | #626.504 |
| Firma (CUI 50389070) | 22.3K | 1 | 10K | #626.372 |
| Firma (CUI 50634438) | 19.3K | 1 | 1.1K | #634.455 |
| Firma (CUI 50925550) | 19.1K | 1 | 8.2K | #635.109 |
| Firma (CUI 50797966) | 23.6K | 1 | 12.8K | #623.133 |
| V & D HOME PARTNERS S.R.L. | 21.2K | 1 | -19.5K | #629.343 |
| TALPA� COSMINA IULIANA MONTAGNARD S.R.L. | 21.1K | 1 | 1.3K | #629.483 |
| CSILL ART STUDIO S.R.L. | 21.1K | 1 | 6.2K | #629.527 |
| DBT PRETZEL S.R.L. | 21.1K | 1 | -28.4K | #629.530 |
| CARMANGERIE CASA BADIU S.R.L. | 21.1K | 1 | -7.6K | #629.553 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | Firma (CUI 50656258)(you) | Firma (CUI 50357124) | Firma (CUI 50389070) | Firma (CUI 50634438) | Firma (CUI 50925550) |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 21.1K | 22.3K | 22.3K | 19.3K | 19.1K |
| Profit | -1.1K | -3.7K | 10K | 1.1K | 8.2K |
| Margin | -5,1% | -16,6% | 44,6% | 5,6% | 43,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50656258)”.