Firma (CUI 50637817)

CUI 50637817·Cazare·Necunoscut·Founded 2024

Revenue

19.9K

2024

Profit

-137K

2024

Employees

2024

Margin

-665,0%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50637817) este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 19.9K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #8.311 la cifra de afaceri, #11.401 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50637817) este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 19.9K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -665.0%).
Poziție în industrie
În industria de Cazare (România), compania este #8.311 la cifra de afaceri, #11.401 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#8.311 din 11.968 companii

Top 69.4%

Vezi clasamentul

După profit

#11.401 din 11.968 companii

Top 95.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#7.439 din 11.968 companii

Top 62.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri19.9K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit-665.0% vs medie industrie 8.4%

Compania este -79.0× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50808135)20.8K1Cazare
Firma (CUI 50372051)20.9K1Cazare
Firma (CUI 50686437)20.2K1Cazare
Firma (CUI 50975346)19.4K1Cazare
Firma (CUI 50559271)22K1Cazare
Firma (CUI 50422192)23.5K1Cazare
CAMPING CHILIA VECHE S.R.L.20.6K1Cazare
BAROK APARTMENTS S.R.L.20.6K1Cazare
ARCADIA EGO S.R.L.20.5K1Cazare
BALEA ESTIVAL 2002 SA20.6K1Cazare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-665.0%
Scor risc (0–100)
100
Percentil piață (CA)
Top 70%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    19.9K
    Profit net
    -137K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50637817) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50637817)(you)Firma (CUI 50808135)Firma (CUI 50372051)Firma (CUI 50686437)Firma (CUI 50975346)
Revenue
19.9K
20.8K
20.9K
20.2K
19.4K
Profit
-137K
12.4K
-21.6K
2.2K
2.4K
Margin
-665,0%
59,7%
-103,5%
10,7%
12,2%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50637817)”.