Firma (CUI 50550795)

CUI 50550795·Reparații și instalații mașini·Necunoscut·Founded 2024

Revenue

79.8K

2024

Profit

5.9K

2024

Employees

0

2024

Margin

7,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50550795) este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 79.8K lei (date 2024). În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.602 la cifra de afaceri, #2.311 la profit, #2.706 la număr angajați din 3.946 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50550795) este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 79.8K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.3%.
Poziție în industrie
În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.602 la cifra de afaceri, #2.311 la profit, #2.706 la număr angajați din 3.946 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#2.602 din 3.946 companii

Top 65.9%

Vezi clasamentul

După profit

#2.311 din 3.946 companii

Top 58.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.706 din 3.946 companii

Top 68.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.6M lei
Marjă medie
11.5%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri79.8K lei vs medie industrie 1.6M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit7.3% vs medie industrie 11.5%

Compania este 0.6× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 51021008)82K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50824149)77.4K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50575250)84.8K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50892445)75.1K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50669576)74.5K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50618726)74.4K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50747500)87K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50663166)73.7K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50781099)71.2K1Reparații și instalații mașini
AEROCONCEPT SOLUTIONS S.R.L.80.2K1Reparații și instalații mașini

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
7.3%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 58%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    79.8K
    Profit net
    5.9K
    Angajați
    0

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50550795) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50550795)(you)Firma (CUI 51021008)Firma (CUI 50824149)Firma (CUI 50575250)Firma (CUI 50892445)
Revenue
79.8K
82K
77.4K
84.8K
75.1K
Profit
5.9K
81K
61.2K
73.1K
62.6K
Margin
7,3%
98,9%
79,0%
86,2%
83,4%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50550795)”.