Firma (CUI 50505026)

CUI 50505026·Reparații și instalații mașini·Necunoscut·Founded 2024

Revenue

42.8K

2024

Profit

39.7K

2024

Employees

2024

Margin

92,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50505026) este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 42.8K lei (date 2024). În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.840 la cifra de afaceri, #1.743 la profit, #2.846 la număr angajați din 3.946 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 92.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50505026) este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 42.8K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 92.8%.
Poziție în industrie
În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.840 la cifra de afaceri, #1.743 la profit, #2.846 la număr angajați din 3.946 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#2.840 din 3.946 companii

Top 71.9%

Vezi clasamentul

După profit

#1.743 din 3.946 companii

Top 44.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.846 din 3.946 companii

Top 72.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.6M lei
Marjă medie
11.5%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri42.8K lei vs medie industrie 1.6M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit92.8% vs medie industrie 11.5%

Compania este 8.1× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50518948)45K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50502321)38.8K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50545845)48.5K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50699771)48.9K1Reparații și instalații mașini
METRONIX - 6DEGREES OF AUTOMATION S.R.L.42.8K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50847258)49.2K1Reparații și instalații mașini
BRAIMILGEN CONSTRUCT SRL42.5K1Reparații și instalații mașini
LAUNDRY TOTAL SERVICE SRL42.5K1Reparații și instalații mașini
MIRMARIS NAV S.R.L.42.4K1Reparații și instalații mașini
KRONSTADT REFRIGERATION S.R.L.42.4K1Reparații și instalații mașini

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
92.8%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 65%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    42.8K
    Profit net
    39.7K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50505026) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50505026)(you)Firma (CUI 50518948)Firma (CUI 50502321)Firma (CUI 50545845)Firma (CUI 50699771)
Revenue
42.8K
45K
38.8K
48.5K
48.9K
Profit
39.7K
37.3K
12.4K
28.9K
28.6K
Margin
92,8%
82,9%
32,0%
59,5%
58,6%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50505026)”.