Revenue

16.7K

2024

Profit

-13.2K

2024

Employees

1

2024

Margin

-79,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50466083) este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 16.7K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #51.001 la cifra de afaceri, #53.842 la profit, #20.294 la număr angajați din 69.154 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50466083) este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 16.7K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -79.1%).
Poziție în industrie
În industria de Transport (România), compania este #51.001 la cifra de afaceri, #53.842 la profit, #20.294 la număr angajați din 69.154 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#51.001 din 69.154 companii

Top 73.7%

Vezi clasamentul

După profit

#53.842 din 69.154 companii

Top 77.9%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#20.294 din 69.154 companii

Top 29.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.4M lei
Marjă medie
4.3%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri16.7K lei vs medie industrie 1.4M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit-79.1% vs medie industrie 4.3%

Compania este -18.4× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 3

Compania este 0.3× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50735009)16.7K1Transport
Firma (CUI 50451457)16.7K1Transport
Firma (CUI 50479768)16.6K1Transport
Firma (CUI 50816880)16.7K1Transport
Firma (CUI 50364504)16.8K1Transport
Firma (CUI 50575951)16.8K1Transport
Firma (CUI 50585750)16.6K1Transport
Firma (CUI 50626940)16.5K1Transport
Firma (CUI 50519978)16.5K1Transport
Firma (CUI 50580796)16.9K1Transport

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-79.1%
CA / angajat
16.7K
Scor risc (0–100)
90
Percentil piață (CA)
Top 71%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    16.7K
    Profit net
    -13.2K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50466083) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50466083)(you)Firma (CUI 50735009)Firma (CUI 50451457)Firma (CUI 50479768)Firma (CUI 50816880)
Revenue
16.7K
16.7K
16.7K
16.6K
16.7K
Profit
-13.2K
-11.3K
1.6K
-35.4K
1.8K
Margin
-79,1%
-67,8%
9,4%
-213,1%
10,7%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50466083)”.