Firma (CUI 50446957)

CUI 50446957·Activități sportive și recreative·Necunoscut·Founded 2024

Revenue

3.8K

2024

Profit

-6.1K

2024

Employees

2024

Margin

-162,7%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50446957) este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 3.8K lei (date 2024). În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #7.551 la cifra de afaceri, #7.776 la profit, #5.947 la număr angajați din 10.644 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50446957) este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 3.8K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -162.7%).
Poziție în industrie
În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #7.551 la cifra de afaceri, #7.776 la profit, #5.947 la număr angajați din 10.644 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități sportive și recreative (CAEN 93) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#7.551 din 10.644 companii

Top 70.9%

Vezi clasamentul

După profit

#7.776 din 10.644 companii

Top 73.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#5.947 din 10.644 companii

Top 55.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
404K lei
Marjă medie
5.0%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri3.8K lei vs medie industrie 404K lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit-162.7% vs medie industrie 5.0%

Compania este -32.4× față de media industriei

Industry intelligence

Activități sportive și recreative (CAEN 93) — 2024

Industry size

4.3B

RON revenue

Total companies

10.644

Total employees

13.945

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 51036025)3.8K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50875061)3.8K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50960132)3.9K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50811211)4K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50697541)3.5K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50965989)3.5K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50794668)4.2K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50709000)3.4K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50857634)4.2K1Activități sportive și recreative
Firma (CUI 50656720)4.3K1Activități sportive și recreative

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-162.7%
Scor risc (0–100)
100
Percentil piață (CA)
Top 76%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    3.8K
    Profit net
    -6.1K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50446957) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50446957)(you)Firma (CUI 51036025)Firma (CUI 50875061)Firma (CUI 50960132)Firma (CUI 50811211)
Revenue
3.8K
3.8K
3.8K
3.9K
4K
Profit
-6.1K
3.2K
-18.5K
1.4K
-8.2K
Margin
-162,7%
83,6%
-486,4%
34,6%
-206,4%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50446957)”.