Revenue

64.8K

2024

Profit

37.2K

2024

Employees

1

2024

Margin

57,5%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50414807) este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 64.8K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.373 la cifra de afaceri, #3.345 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 57.5%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50414807) este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 64.8K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 57.5%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.373 la cifra de afaceri, #3.345 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#5.373 din 9.011 companii

Top 59.6%

Vezi clasamentul

După profit

#3.345 din 9.011 companii

Top 37.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.849 din 9.011 companii

Top 31.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri64.8K lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit57.5% vs medie industrie 14.2%

Compania este 4.1× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 5

Compania este 0.2× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50521170)65.1K1Activități profesionale
Firma (CUI 50374729)64K1Activități profesionale
Firma (CUI 50644830)63.8K1Activități profesionale
Firma (CUI 50771168)65.9K1Activități profesionale
Firma (CUI 50733407)63.6K1Activități profesionale
Firma (CUI 50696635)63.1K1Activități profesionale
Firma (CUI 50344981)67.8K1Activități profesionale
Firma (CUI 50479741)68K1Activități profesionale
Firma (CUI 50561891)68.4K1Activități profesionale
Firma (CUI 51003257)68.6K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
57.5%
CA / angajat
64.8K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 60%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    64.8K
    Profit net
    37.2K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50414807) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50414807)(you)Firma (CUI 50521170)Firma (CUI 50374729)Firma (CUI 50644830)Firma (CUI 50771168)
Revenue
64.8K
65.1K
64K
63.8K
65.9K
Profit
37.2K
14.3K
39.8K
7.6K
60.4K
Margin
57,5%
21,9%
62,2%
11,8%
91,7%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50414807)”.