Firma (CUI 50362970)

CUI 50362970·Cazare·Necunoscut·Founded 2024

Revenue

36.3K

2024

Profit

5K

2024

Employees

1

2024

Margin

7,5%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50362970) este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 36.3K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #6.966 la cifra de afaceri, #5.169 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.5%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50362970) este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 36.3K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.5%.
Poziție în industrie
În industria de Cazare (România), compania este #6.966 la cifra de afaceri, #5.169 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#6.966 din 11.968 companii

Top 58.2%

Vezi clasamentul

După profit

#5.169 din 11.968 companii

Top 43.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.259 din 11.968 companii

Top 27.2%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri36.3K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit7.5% vs medie industrie 8.4%

Compania este 0.9× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50723160)67K1Cazare
Firma (CUI 50405787)67K1Cazare
Firma (CUI 50721151)65K1Cazare
Firma (CUI 50359575)64.3K1Cazare
Firma (CUI 50572769)61.8K1Cazare
Firma (CUI 50785341)61K1Cazare
Firma (CUI 50539037)72.7K1Cazare
Firma (CUI 50410961)60.2K1Cazare
Firma (CUI 50856442)60K1Cazare
Firma (CUI 50495992)73.3K1Cazare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
7.5%
CA / angajat
66.3K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 60%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    36.3K
    Profit net
    5K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50362970) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50362970)(you)Firma (CUI 50723160)Firma (CUI 50405787)Firma (CUI 50721151)Firma (CUI 50359575)
Revenue
36.3K
67K
67K
65K
64.3K
Profit
5K
-13.8K
32.9K
52K
-221 lei
Margin
7,5%
-20,7%
49,1%
80,0%
-0,3%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50362970)”.