FERMA NELU S.R.L.
Revenue
47.4K
2024
Profit
-142K
2024
Employees
1
2024
Margin
-300,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FERMA NELU S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 47.4K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #14.498 la cifra de afaceri, #19.030 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FERMA NELU S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 47.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -300.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #14.498 la cifra de afaceri, #19.030 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -98.8× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MONTANA INZEL S.R.L. | 44.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AMADO AGRA SRL | 43.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BIO NUTRI SOL S.R.L. | 42.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| GRIGANA PLANT S.R.L. | 52.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CAS SMART AGRO S.R.L. | 54.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMIERII TOME�TENI COOPERATIVA AGRICOL� | 47.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERM - MUGUR S.R.L. | 47.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| HLM-BIO-FARM S.R.L. | 47.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| UNDICI FARO SRL | 47.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DINLIVADA BIO-FARMING SRL | 47.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -300.5%
- CA / angajat
- 47.4K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 64%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 47.4K
- Profit net
- -142K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 47.4K | -142K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FERMA NELU S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FERMA NELU S.R.L.(current)
- Revenue
- 47.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -142K
- Rank RO
- #572.904
- MONTANA INZEL S.R.L.
- Revenue
- 44.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -664 lei
- Rank RO
- #577.635
- AMADO AGRA SRL
- Revenue
- 43.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.9K
- Rank RO
- #579.699
- BIO NUTRI SOL S.R.L.
- Revenue
- 42.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -84.9K
- Rank RO
- #581.306
- GRIGANA PLANT S.R.L.
- Revenue
- 52.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 855 lei
- Rank RO
- #563.233
- CAS SMART AGRO S.R.L.
- Revenue
- 54.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -60.9K
- Rank RO
- #560.169
- FERMIERII TOME�TENI COOPERATIVA AGRICOL�
- Revenue
- 47.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #572.904
- FERM - MUGUR S.R.L.
- Revenue
- 47.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #572.879
- HLM-BIO-FARM S.R.L.
- Revenue
- 47.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.1K
- Rank RO
- #572.831
- UNDICI FARO SRL
- Revenue
- 47.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #572.810
- DINLIVADA BIO-FARMING SRL
- Revenue
- 47.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 373 lei
- Rank RO
- #572.990
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FERMA NELU S.R.L.(current) | 47.4K | 1 | -142K | #572.904 |
| MONTANA INZEL S.R.L. | 44.9K | 1 | -664 lei | #577.635 |
| AMADO AGRA SRL | 43.8K | 1 | 22.9K | #579.699 |
| BIO NUTRI SOL S.R.L. | 42.9K | 1 | -84.9K | #581.306 |
| GRIGANA PLANT S.R.L. | 52.5K | 1 | 855 lei | #563.233 |
| CAS SMART AGRO S.R.L. | 54.3K | 1 | -60.9K | #560.169 |
| FERMIERII TOME�TENI COOPERATIVA AGRICOL� | 47.4K | 1 | 4.3K | #572.904 |
| FERM - MUGUR S.R.L. | 47.4K | 1 | 2.8K | #572.879 |
| HLM-BIO-FARM S.R.L. | 47.4K | 1 | 9.1K | #572.831 |
| UNDICI FARO SRL | 47.4K | 1 | 2.9K | #572.810 |
| DINLIVADA BIO-FARMING SRL | 47.3K | 1 | 373 lei | #572.990 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FERMA NELU S.R.L.(you) | MONTANA INZEL S.R.L. | AMADO AGRA SRL | BIO NUTRI SOL S.R.L. | GRIGANA PLANT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 47.4K | 44.9K | 43.8K | 42.9K | 52.5K |
| Profit | -142K | -664 lei | 22.9K | -84.9K | 855 lei |
| Margin | -300,5% | -1,5% | 52,2% | -197,9% | 1,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FERMA NELU S.R.L.”.