FAUR STE & CARI S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-68.9K
2024
Employees
—
2024
Margin
-708,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FAUR STE & CARI S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare, cu sediul în SALAJ (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #7.010 la cifra de afaceri, #8.067 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FAUR STE & CARI S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare, cu sediul în SALAJ (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -708.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #7.010 la cifra de afaceri, #8.067 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este -123.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| OLY GERYMETAL S.R.L. | 10.8K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50489800) | 9.7K | 1 | Fabricare |
| SEA INDUSTRIAL SERVICES S.R.L. | 9.7K | 1 | Fabricare |
| ADALEX STRUCTURII S.R.L. | 9.7K | 1 | Fabricare |
| LORBIA SPEED S.R.L. | 9.7K | 1 | Fabricare |
| TURAM - METAL S.R.L. | 8.4K | 1 | Fabricare |
| BOGONI MECANICA SRL | 9.8K | 1 | Fabricare |
| TILYRAM SERVICES S.R.L. | 9.6K | 1 | Fabricare |
| M KNIFE S.R.L. | 9.8K | 1 | Fabricare |
| STRUCTOMET COATING S.R.L. | 9.8K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -708.7%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -68.9K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -68.9K | — |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FAUR STE & CARI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- OLY GERYMETAL S.R.L.
- Revenue
- 10.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #659.723
- Firma (CUI 50489800)
- Revenue
- 9.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.6K
- Rank RO
- #663.851
- SEA INDUSTRIAL SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 9.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.9K
- Rank RO
- #663.851
- ADALEX STRUCTURII S.R.L.
- Revenue
- 9.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -46.6K
- Rank RO
- #663.913
- LORBIA SPEED S.R.L.
- Revenue
- 9.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #663.924
- TURAM - METAL S.R.L.
- Revenue
- 8.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.6K
- Rank RO
- #668.280
- BOGONI MECANICA SRL
- Revenue
- 9.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -68K
- Rank RO
- #663.516
- TILYRAM SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 9.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.5K
- Rank RO
- #664.071
- M KNIFE S.R.L.
- Revenue
- 9.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -66 lei
- Rank RO
- #663.458
- STRUCTOMET COATING S.R.L.
- Revenue
- 9.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 8K
- Rank RO
- #663.443
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| OLY GERYMETAL S.R.L. | 10.8K | 1 | -6.5K | #659.723 |
| Firma (CUI 50489800) | 9.7K | 1 | 7.6K | #663.851 |
| SEA INDUSTRIAL SERVICES S.R.L. | 9.7K | 1 | -9.9K | #663.851 |
| ADALEX STRUCTURII S.R.L. | 9.7K | 1 | -46.6K | #663.913 |
| LORBIA SPEED S.R.L. | 9.7K | 1 | -7K | #663.924 |
| TURAM - METAL S.R.L. | 8.4K | 1 | -4.6K | #668.280 |
| BOGONI MECANICA SRL | 9.8K | 1 | -68K | #663.516 |
| TILYRAM SERVICES S.R.L. | 9.6K | 1 | -40.5K | #664.071 |
| M KNIFE S.R.L. | 9.8K | 1 | -66 lei | #663.458 |
| STRUCTOMET COATING S.R.L. | 9.8K | 1 | 8K | #663.443 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FAUR STE & CARI S.R.L.(you) | OLY GERYMETAL S.R.L. | Firma (CUI 50489800) | SEA INDUSTRIAL SERVICES S.R.L. | ADALEX STRUCTURII S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 10.8K | 9.7K | 9.7K | 9.7K |
| Profit | -68.9K | -6.5K | 7.6K | -9.9K | -46.6K |
| Margin | -708,7% | -59,8% | 78,2% | -102,6% | -481,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FAUR STE & CARI S.R.L.”.