Competitori și alternative la FAST SUPPORT & SALES SRL
Companii similare cu FAST SUPPORT & SALES SRL în România: aceeași industrie (CAEN 46), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| FAST SUPPORT & SALES SRL | 726K | 311K | 3 | #150.699 | #20.158 |
| TUBI FLEX SRL | 1M | 155K | 3 | #151.470 | #20.240 |
| IRIDEN SHOPPING S.R.L. | 1M | 644K | 3 | #148.455 | #19.969 |
| WESSE LEGAL TRUST S.R.L. | 1.1M | 69.1K | 3 | #145.912 | #19.733 |
| EURO-LIGHT TRADING S.R.L. | 1.1M | -83.1K | 3 | #144.939 | #19.642 |
| PRIME BRANDS DISTRIBUTION S.R.L. | 944K | -215K | 3 | #158.687 | #20.869 |
| LEVI LUX SRL | 1.1M | 6.6K | 3 | #140.929 | #19.287 |
| ECOAKTIV AGRO SRL | 911K | -366K | 3 | #162.090 | #21.165 |
| HEINRIG IMPEX SRL | 1.2M | 57.5K | 3 | #139.202 | #19.121 |
| LORA BEAUTY & DISNEY SRL | 1M | 121K | 3 | #150.678 | #20.156 |
| ROUMANIE ASSISTANCE TUDOR S.R.L. | 1M | 130K | 3 | #150.731 | #20.162 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 46, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu FAST SUPPORT & SALES SRL.
- TUBI FLEX SRL · CONSTANTA · 1M · Rank #151.470
- IRIDEN SHOPPING S.R.L. · CONSTANTA · 1M · Rank #148.455
- WESSE LEGAL TRUST S.R.L. · CONSTANTA · 1.1M · Rank #145.912
- EURO-LIGHT TRADING S.R.L. · CONSTANTA · 1.1M · Rank #144.939
- PRIME BRANDS DISTRIBUTION S.R.L. · CONSTANTA · 944K · Rank #158.687
- LEVI LUX SRL · CONSTANTA · 1.1M · Rank #140.929
- ECOAKTIV AGRO SRL · CONSTANTA · 911K · Rank #162.090
- HEINRIG IMPEX SRL · CONSTANTA · 1.2M · Rank #139.202
- LORA BEAUTY & DISNEY SRL · HARGHITA · 1M · Rank #150.678
- ROUMANIE ASSISTANCE TUDOR S.R.L. · PRAHOVA · 1M · Rank #150.731