Competitori și alternative la FARMASAL PLUS SRL
Companii similare cu FARMASAL PLUS SRL în România: aceeași industrie (CAEN 47), același județ (ARGES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| FARMASAL PLUS SRL | 20M | 1.1M | 18 | #14.463 | #1.227 |
| OLY'S CENTER PROIECT S.R.L. | 19.4M | 728K | 20 | #14.871 | #1.269 |
| PETRO-OIL COLIBA�I SRL | 19.6M | 1.8M | 18 | #14.693 | #1.253 |
| RAPSODIA COM PROD SRL | 18.7M | 1.4M | 18 | #15.372 | #1.327 |
| IMPACT-CONSTRUCT SRL | 21.4M | 1.4M | 18 | #13.568 | #1.119 |
| ELMAD CONSTRUCT SRL | 18.5M | 2.2M | 18 | #15.527 | #1.346 |
| BCB CONNECTION TEAM GROUP SRL | 20.4M | 2.3M | 19 | #14.156 | #1.191 |
| ETANCO ROMANIA S.R.L. | 18.4M | -24.4K | 18 | #15.545 | #1.349 |
| FARMACIA HERMANN SRL | 19.5M | 1.1M | 19 | #14.806 | #1.264 |
| NICOLE EXIM SPEDITION SRL | 19.1M | 177K | 15 | #15.079 | #1.291 |
| AUTOPIN 2001 S.R.L. | 21.8M | 727K | 18 | #13.381 | #1.098 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 47, județ ARGES, cu venituri și angajați similari cu FARMASAL PLUS SRL.
- OLY'S CENTER PROIECT S.R.L. · ARGES · 19.4M · Rank #14.871
- PETRO-OIL COLIBA�I SRL · GIURGIU · 19.6M · Rank #14.693
- RAPSODIA COM PROD SRL · SALAJ · 18.7M · Rank #15.372
- IMPACT-CONSTRUCT SRL · ARAD · 21.4M · Rank #13.568
- ELMAD CONSTRUCT SRL · VALCEA · 18.5M · Rank #15.527
- BCB CONNECTION TEAM GROUP SRL · TIMIS · 20.4M · Rank #14.156
- ETANCO ROMANIA S.R.L. · PRAHOVA · 18.4M · Rank #15.545
- FARMACIA HERMANN SRL · COVASNA · 19.5M · Rank #14.806
- NICOLE EXIM SPEDITION SRL · ARGES · 19.1M · Rank #15.079
- AUTOPIN 2001 S.R.L. · BUCURESTI · 21.8M · Rank #13.381