Competitori și alternative la FARCAS MULTISERVICE S.R.L.
Companii similare cu FARCAS MULTISERVICE S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 81), același județ (IASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| FARCAS MULTISERVICE S.R.L. | 67.5K | 29.6K | 1 | #537.395 | #5.315 |
| NIKOVEZE CLEAN S.R.L. | 67.3K | 2.5K | 1 | #537.733 | #5.318 |
| CLAR DE LUN� CT S.R.L. | 66.8K | 26.7K | 1 | #538.584 | #5.331 |
| ASR EXPERT CLEANING S.R.L. | 68.3K | 19.7K | 1 | #536.072 | #5.300 |
| ADD GARDEN GRUP S.R.L. | 66.1K | 47.4K | 1 | #539.647 | #5.348 |
| CREATIVE GREEN S.R.L. | 65.6K | -1.7K | 1 | #540.573 | #5.358 |
| IGIENA 3D S.R.L. | 63.4K | 37.5K | 1 | #544.253 | #5.400 |
| LAVSCAY VLAD S.R.L. | 62.9K | 11.8K | 1 | #545.054 | #5.409 |
| LET'S CLEAN S.R.L. | 62.1K | 1.7K | 1 | #546.470 | #5.429 |
| SAM CLEAN SRL | 60.9K | 15.8K | 1 | #548.498 | #5.455 |
| CUR��ENIE DE VIS S.R.L. | 59.4K | 7.2K | 1 | #551.407 | #5.487 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 81, județ IASI, cu venituri și angajați similari cu FARCAS MULTISERVICE S.R.L..
- NIKOVEZE CLEAN S.R.L. · IASI · 67.3K · Rank #537.733
- CLAR DE LUN� CT S.R.L. · IASI · 66.8K · Rank #538.584
- ASR EXPERT CLEANING S.R.L. · IASI · 68.3K · Rank #536.072
- ADD GARDEN GRUP S.R.L. · IASI · 66.1K · Rank #539.647
- CREATIVE GREEN S.R.L. · IASI · 65.6K · Rank #540.573
- IGIENA 3D S.R.L. · IASI · 63.4K · Rank #544.253
- LAVSCAY VLAD S.R.L. · IASI · 62.9K · Rank #545.054
- LET'S CLEAN S.R.L. · IASI · 62.1K · Rank #546.470
- SAM CLEAN SRL · IASI · 60.9K · Rank #548.498
- CUR��ENIE DE VIS S.R.L. · IASI · 59.4K · Rank #551.407