FARCAS AGRODOM SRL
Revenue
42K
2024
Profit
-86.6K
2024
Employees
2
2024
Margin
-124,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FARCAS AGRODOM SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 42K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #18.114 la cifra de afaceri, #28.306 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FARCAS AGRODOM SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 42K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -124.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #18.114 la cifra de afaceri, #28.306 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -18.7× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LA MARLOW S.R.L. | 74.2K | 2 | Alimentație și servicii |
| AYAN CO. S.R.L. | 69.6K | 2 | Alimentație și servicii |
| STOICA COMMUNICATIONS S.R.L. | 69.4K | 2 | Alimentație și servicii |
| CLAOVI CLASIC SRL | 69.1K | 2 | Alimentație și servicii |
| ROMIN PLAY S.R.L. | 68.8K | 2 | Alimentație și servicii |
| GIGAS 3 SRL | 70.5K | 2 | Alimentație și servicii |
| CHIC SALON BARBONE S.R.L. | 68.3K | 2 | Alimentație și servicii |
| KARCEL CATERING S.R.L. | 71.1K | 2 | Alimentație și servicii |
| BAHAN JUNIOR S.R.L. | 71.1K | 2 | Alimentație și servicii |
| Firma (CUI 50385876) | 71.4K | 2 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -124.4%
- CA / angajat
- 34.8K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 59%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 42K
- Profit net
- -86.6K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 42K | -86.6K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FARCAS AGRODOM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FARCAS AGRODOM SRL(current)
- Revenue
- 42K
- Employees
- 2
- Profit
- -86.6K
- Rank RO
- #534.092
- LA MARLOW S.R.L.
- Revenue
- 74.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -147K
- Rank RO
- #526.759
- AYAN CO. S.R.L.
- Revenue
- 69.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -10.4K
- Rank RO
- #534.100
- STOICA COMMUNICATIONS S.R.L.
- Revenue
- 69.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -21.1K
- Rank RO
- #534.437
- CLAOVI CLASIC SRL
- Revenue
- 69.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -27.3K
- Rank RO
- #534.894
- ROMIN PLAY S.R.L.
- Revenue
- 68.8K
- Employees
- 2
- Profit
- -40.1K
- Rank RO
- #535.347
- GIGAS 3 SRL
- Revenue
- 70.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -104K
- Rank RO
- #532.552
- CHIC SALON BARBONE S.R.L.
- Revenue
- 68.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -61.3K
- Rank RO
- #536.176
- KARCEL CATERING S.R.L.
- Revenue
- 71.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -78.4K
- Rank RO
- #531.751
- BAHAN JUNIOR S.R.L.
- Revenue
- 71.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.2K
- Rank RO
- #531.701
- Firma (CUI 50385876)
- Revenue
- 71.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -111K
- Rank RO
- #531.174
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FARCAS AGRODOM SRL(current) | 42K | 2 | -86.6K | #534.092 |
| LA MARLOW S.R.L. | 74.2K | 2 | -147K | #526.759 |
| AYAN CO. S.R.L. | 69.6K | 2 | -10.4K | #534.100 |
| STOICA COMMUNICATIONS S.R.L. | 69.4K | 2 | -21.1K | #534.437 |
| CLAOVI CLASIC SRL | 69.1K | 2 | -27.3K | #534.894 |
| ROMIN PLAY S.R.L. | 68.8K | 2 | -40.1K | #535.347 |
| GIGAS 3 SRL | 70.5K | 2 | -104K | #532.552 |
| CHIC SALON BARBONE S.R.L. | 68.3K | 2 | -61.3K | #536.176 |
| KARCEL CATERING S.R.L. | 71.1K | 2 | -78.4K | #531.751 |
| BAHAN JUNIOR S.R.L. | 71.1K | 2 | -19.2K | #531.701 |
| Firma (CUI 50385876) | 71.4K | 2 | -111K | #531.174 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FARCAS AGRODOM SRL(you) | LA MARLOW S.R.L. | AYAN CO. S.R.L. | STOICA COMMUNICATIONS S.R.L. | CLAOVI CLASIC SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 42K | 74.2K | 69.6K | 69.4K | 69.1K |
| Profit | -86.6K | -147K | -10.4K | -21.1K | -27.3K |
| Margin | -124,4% | -198,1% | -14,9% | -30,4% | -39,5% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FARCAS AGRODOM SRL”.