FARAL CONSULT S.R.L.
Revenue
18.6K
2024
Profit
2.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
13,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FARAL CONSULT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 18.6K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #14.596 la cifra de afaceri, #11.879 la profit, #11.482 la număr angajați din 24.696 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FARAL CONSULT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 18.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #14.596 la cifra de afaceri, #11.879 la profit, #11.482 la număr angajați din 24.696 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 70) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 846K lei
- Marjă medie
- 15.3%
- Angajați medie
- 2
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 70) — 2024
Industry size
20.9B
RON revenue
Total companies
24.696
Total employees
41.007
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALMALIA DESIGN ART S.R.L. | 21.1K | 1 | Activități profesionale |
| TEPA PROIECT S.R.L. | 18.5K | 1 | Activități profesionale |
| ESSEDIA PREST S.R.L. | 18.6K | 1 | Activități profesionale |
| CONTABILITATE COMPLETA MU�AT SRL-D | 18.6K | 1 | Activități profesionale |
| MDV EXPERT CONSULTING S.R.L. | 18.6K | 1 | Activități profesionale |
| FLOTAMIVAD S.R.L. | 18.6K | 1 | Activități profesionale |
| MADRYM MVM SRL | 18.5K | 1 | Activități profesionale |
| ZAVETA CONSULTING SRL | 18.6K | 1 | Activități profesionale |
| S.T.E. INVEST S.R.L. | 18.5K | 1 | Activități profesionale |
| TEXTIL INVESTMENT S.R.L. | 18.5K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 70)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 13.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 18.6K
- Profit net
- 2.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18.6K | 2.5K | — |
Explore
Industry (CAEN 70)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FARAL CONSULT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FARAL CONSULT S.R.L.(current)
- Revenue
- 18.6K
- Employees
- 0
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #636.486
- ALMALIA DESIGN ART S.R.L.
- Revenue
- 21.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.6K
- Rank RO
- #629.432
- TEPA PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 488 lei
- Rank RO
- #636.517
- ESSEDIA PREST S.R.L.
- Revenue
- 18.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #636.445
- CONTABILITATE COMPLETA MU�AT SRL-D
- Revenue
- 18.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #636.420
- MDV EXPERT CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 18.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #636.419
- FLOTAMIVAD S.R.L.
- Revenue
- 18.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.7K
- Rank RO
- #636.381
- MADRYM MVM SRL
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 17K
- Rank RO
- #636.609
- ZAVETA CONSULTING SRL
- Revenue
- 18.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -70 lei
- Rank RO
- #636.357
- S.T.E. INVEST S.R.L.
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.3K
- Rank RO
- #636.613
- TEXTIL INVESTMENT S.R.L.
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.2K
- Rank RO
- #636.672
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FARAL CONSULT S.R.L.(current) | 18.6K | 0 | 2.5K | #636.486 |
| ALMALIA DESIGN ART S.R.L. | 21.1K | 1 | 5.6K | #629.432 |
| TEPA PROIECT S.R.L. | 18.5K | 1 | 488 lei | #636.517 |
| ESSEDIA PREST S.R.L. | 18.6K | 1 | 2.6K | #636.445 |
| CONTABILITATE COMPLETA MU�AT SRL-D | 18.6K | 1 | 4.7K | #636.420 |
| MDV EXPERT CONSULTING S.R.L. | 18.6K | 1 | 6K | #636.419 |
| FLOTAMIVAD S.R.L. | 18.6K | 1 | 12.7K | #636.381 |
| MADRYM MVM SRL | 18.5K | 1 | 17K | #636.609 |
| ZAVETA CONSULTING SRL | 18.6K | 1 | -70 lei | #636.357 |
| S.T.E. INVEST S.R.L. | 18.5K | 1 | -23.3K | #636.613 |
| TEXTIL INVESTMENT S.R.L. | 18.5K | 1 | 16.2K | #636.672 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FARAL CONSULT S.R.L.(you) | ALMALIA DESIGN ART S.R.L. | TEPA PROIECT S.R.L. | ESSEDIA PREST S.R.L. | CONTABILITATE COMPLETA MU�AT SRL-D |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 18.6K | 21.1K | 18.5K | 18.6K | 18.6K |
| Profit | 2.5K | 5.6K | 488 lei | 2.6K | 4.7K |
| Margin | 13,3% | 26,5% | 2,6% | 14,1% | 25,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FARAL CONSULT S.R.L.”.