FAIR PLAY COMP SRL
Revenue
2.1M
2024
Profit
-36.1K
2024
Employees
14
2024
Margin
-1,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FAIR PLAY COMP SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.308 la cifra de afaceri, #25.780 la profit, #1.873 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FAIR PLAY COMP SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.308 la cifra de afaceri, #25.780 la profit, #1.873 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este -0.3× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NEWPOINT RELATIV S.R.L. | 2.2M | 14 | Alimentație și servicii |
| CINECITTA S.R.L. | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
| PERFECT CAFFE SRL | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
| PRIMAPRIM SRL | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
| KALDIO S.R.L. | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
| SILVER MENS S.R.L. | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
| MEHRZADS CULINARY LAB S.R.L. | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
| TUDCOHAS SRL | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
| RAYVIVIEN COMPANY S.R.L. | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
| BELPART S.R.L. | 2.1M | 14 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.7%
- CA / angajat
- 150K
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.1M
- Profit net
- -36.1K
- Angajați
- 14
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.1M | -36.1K | 14 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FAIR PLAY COMP SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FAIR PLAY COMP SRL(current)
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- -36.1K
- Rank RO
- #92.147
- NEWPOINT RELATIV S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 14
- Profit
- -169K
- Rank RO
- #87.897
- CINECITTA S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- -297K
- Rank RO
- #92.058
- PERFECT CAFFE SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- 168K
- Rank RO
- #91.869
- PRIMAPRIM SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- 22.4K
- Rank RO
- #92.453
- KALDIO S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- 107K
- Rank RO
- #91.683
- SILVER MENS S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- 240K
- Rank RO
- #91.612
- MEHRZADS CULINARY LAB S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- 4.4K
- Rank RO
- #92.836
- TUDCOHAS SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- -254K
- Rank RO
- #93.028
- RAYVIVIEN COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- 94.2K
- Rank RO
- #91.135
- BELPART S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 14
- Profit
- -103K
- Rank RO
- #90.861
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FAIR PLAY COMP SRL(current) | 2.1M | 14 | -36.1K | #92.147 |
| NEWPOINT RELATIV S.R.L. | 2.2M | 14 | -169K | #87.897 |
| CINECITTA S.R.L. | 2.1M | 14 | -297K | #92.058 |
| PERFECT CAFFE SRL | 2.1M | 14 | 168K | #91.869 |
| PRIMAPRIM SRL | 2.1M | 14 | 22.4K | #92.453 |
| KALDIO S.R.L. | 2.1M | 14 | 107K | #91.683 |
| SILVER MENS S.R.L. | 2.1M | 14 | 240K | #91.612 |
| MEHRZADS CULINARY LAB S.R.L. | 2.1M | 14 | 4.4K | #92.836 |
| TUDCOHAS SRL | 2.1M | 14 | -254K | #93.028 |
| RAYVIVIEN COMPANY S.R.L. | 2.1M | 14 | 94.2K | #91.135 |
| BELPART S.R.L. | 2.1M | 14 | -103K | #90.861 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FAIR PLAY COMP SRL(you) | NEWPOINT RELATIV S.R.L. | CINECITTA S.R.L. | PERFECT CAFFE SRL | PRIMAPRIM SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.1M | 2.2M | 2.1M | 2.1M | 2.1M |
| Profit | -36.1K | -169K | -297K | 168K | 22.4K |
| Margin | -1,7% | -7,6% | -14,1% | 8,0% | 1,1% |
| Employees | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FAIR PLAY COMP SRL”.