FAIR ANBOHOME CONSTRUCTION S.R.L.
Revenue
295K
2024
Profit
-86.3K
2024
Employees
4
2024
Margin
-29,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FAIR ANBOHOME CONSTRUCTION S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 295K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #20.825 la cifra de afaceri, #50.868 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FAIR ANBOHOME CONSTRUCTION S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 295K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -29.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #20.825 la cifra de afaceri, #50.868 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -3.0× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FIRST CONSTRUCT NEC S.R.L. | 296K | 4 | Construcții |
| VAL PAV S.R.L. | 313K | 4 | Construcții |
| ADAM& ADAM CONSTRUCTII S.R.L. | 314K | 4 | Construcții |
| MOLDOCER CONSTRUCT SRL | 270K | 4 | Construcții |
| STRUCT AVB S.R.L. | 325K | 4 | Construcții |
| CIPRIAN DUM CONSTRUCT S.R.L. | 262K | 4 | Construcții |
| BUILDING LOGISTIC SOLUTIONS S.R.L. | 338K | 4 | Construcții |
| APARTMENT HOUSE SRL | 295K | 4 | Construcții |
| VIBLAM CONSTRUCT S.R.L. | 295K | 4 | Construcții |
| MMA EVOLUTION S.R.L. | 295K | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -29.2%
- CA / angajat
- 73.7K
- Scor risc (0–100)
- 65
- Percentil piață (CA)
- Top 34%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 295K
- Profit net
- -86.3K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 295K | -86.3K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FAIR ANBOHOME CONSTRUCTION S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FAIR ANBOHOME CONSTRUCTION S.R.L.(current)
- Revenue
- 295K
- Employees
- 4
- Profit
- -86.3K
- Rank RO
- #307.593
- FIRST CONSTRUCT NEC S.R.L.
- Revenue
- 296K
- Employees
- 4
- Profit
- -71.7K
- Rank RO
- #305.555
- VAL PAV S.R.L.
- Revenue
- 313K
- Employees
- 4
- Profit
- 62.2K
- Rank RO
- #290.555
- ADAM& ADAM CONSTRUCTII S.R.L.
- Revenue
- 314K
- Employees
- 4
- Profit
- 38.6K
- Rank RO
- #290.196
- MOLDOCER CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 270K
- Employees
- 4
- Profit
- 14.8K
- Rank RO
- #331.947
- STRUCT AVB S.R.L.
- Revenue
- 325K
- Employees
- 4
- Profit
- 51.5K
- Rank RO
- #285.588
- CIPRIAN DUM CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 262K
- Employees
- 4
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #337.880
- BUILDING LOGISTIC SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 338K
- Employees
- 4
- Profit
- -24.7K
- Rank RO
- #280.519
- APARTMENT HOUSE SRL
- Revenue
- 295K
- Employees
- 4
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #307.548
- VIBLAM CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 295K
- Employees
- 4
- Profit
- 33.7K
- Rank RO
- #307.548
- MMA EVOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 295K
- Employees
- 4
- Profit
- 19K
- Rank RO
- #307.666
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FAIR ANBOHOME CONSTRUCTION S.R.L.(current) | 295K | 4 | -86.3K | #307.593 |
| FIRST CONSTRUCT NEC S.R.L. | 296K | 4 | -71.7K | #305.555 |
| VAL PAV S.R.L. | 313K | 4 | 62.2K | #290.555 |
| ADAM& ADAM CONSTRUCTII S.R.L. | 314K | 4 | 38.6K | #290.196 |
| MOLDOCER CONSTRUCT SRL | 270K | 4 | 14.8K | #331.947 |
| STRUCT AVB S.R.L. | 325K | 4 | 51.5K | #285.588 |
| CIPRIAN DUM CONSTRUCT S.R.L. | 262K | 4 | 1.4K | #337.880 |
| BUILDING LOGISTIC SOLUTIONS S.R.L. | 338K | 4 | -24.7K | #280.519 |
| APARTMENT HOUSE SRL | 295K | 4 | 2.5K | #307.548 |
| VIBLAM CONSTRUCT S.R.L. | 295K | 4 | 33.7K | #307.548 |
| MMA EVOLUTION S.R.L. | 295K | 4 | 19K | #307.666 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FAIR ANBOHOME CONSTRUCTION S.R.L.(you) | FIRST CONSTRUCT NEC S.R.L. | VAL PAV S.R.L. | ADAM& ADAM CONSTRUCTII S.R.L. | MOLDOCER CONSTRUCT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 295K | 296K | 313K | 314K | 270K |
| Profit | -86.3K | -71.7K | 62.2K | 38.6K | 14.8K |
| Margin | -29,2% | -24,2% | 19,9% | 12,3% | 5,5% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FAIR ANBOHOME CONSTRUCTION S.R.L.”.