FAAS LAVORI S.R.L.
Revenue
2.2K
2024
Profit
127 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
5,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FAAS LAVORI S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 2.2K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #40.992 la cifra de afaceri, #27.273 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FAAS LAVORI S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 2.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #40.992 la cifra de afaceri, #27.273 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| IZABELLA HOME DESIGNE S.R.L. | 2.2K | 1 | Construcții |
| LAND-VEST-STRADA SRL | 2.3K | 1 | Construcții |
| EURODIVA ACTIV SRL | 2.3K | 1 | Construcții |
| IDEAL DAD MM S.R.L. | 2K | 1 | Construcții |
| LACTATIM SRL | 2K | 1 | Construcții |
| OCS SIMONE IMMOBILE S.R.L. | 2.5K | 1 | Construcții |
| TIMBRAND S.R.L. | 1.9K | 1 | Construcții |
| KUB TRIO S.R.L. | 2.2K | 1 | Construcții |
| LIVIU-�APE S.R.L. | 2.2K | 1 | Construcții |
| MARIO CASE LA ROSU S.R.L. | 2.2K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.8%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.2K
- Profit net
- 127 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.2K | 127 lei | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FAAS LAVORI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FAAS LAVORI S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 0
- Profit
- 127 lei
- Rank RO
- #696.221
- IZABELLA HOME DESIGNE S.R.L.
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.4K
- Rank RO
- #696.400
- LAND-VEST-STRADA SRL
- Revenue
- 2.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -76.7K
- Rank RO
- #695.651
- EURODIVA ACTIV SRL
- Revenue
- 2.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 966 lei
- Rank RO
- #695.512
- IDEAL DAD MM S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #697.291
- LACTATIM SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -65.8K
- Rank RO
- #697.291
- OCS SIMONE IMMOBILE S.R.L.
- Revenue
- 2.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 375 lei
- Rank RO
- #694.345
- TIMBRAND S.R.L.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -92.6K
- Rank RO
- #698.066
- KUB TRIO S.R.L.
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.1K
- Rank RO
- #696.221
- LIVIU-�APE S.R.L.
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -83.3K
- Rank RO
- #696.221
- MARIO CASE LA ROSU S.R.L.
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -56.7K
- Rank RO
- #696.221
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FAAS LAVORI S.R.L.(current) | 2.2K | 0 | 127 lei | #696.221 |
| IZABELLA HOME DESIGNE S.R.L. | 2.2K | 1 | -6.4K | #696.400 |
| LAND-VEST-STRADA SRL | 2.3K | 1 | -76.7K | #695.651 |
| EURODIVA ACTIV SRL | 2.3K | 1 | 966 lei | #695.512 |
| IDEAL DAD MM S.R.L. | 2K | 1 | -8.1K | #697.291 |
| LACTATIM SRL | 2K | 1 | -65.8K | #697.291 |
| OCS SIMONE IMMOBILE S.R.L. | 2.5K | 1 | 375 lei | #694.345 |
| TIMBRAND S.R.L. | 1.9K | 1 | -92.6K | #698.066 |
| KUB TRIO S.R.L. | 2.2K | 1 | -24.1K | #696.221 |
| LIVIU-�APE S.R.L. | 2.2K | 1 | -83.3K | #696.221 |
| MARIO CASE LA ROSU S.R.L. | 2.2K | 1 | -56.7K | #696.221 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FAAS LAVORI S.R.L.(you) | IZABELLA HOME DESIGNE S.R.L. | LAND-VEST-STRADA SRL | EURODIVA ACTIV SRL | IDEAL DAD MM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.2K | 2.2K | 2.3K | 2.3K | 2K |
| Profit | 127 lei | -6.4K | -76.7K | 966 lei | -8.1K |
| Margin | 5,8% | -292,6% | -3332,9% | 41,3% | -403,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FAAS LAVORI S.R.L.”.