EXPLORELIFE S.R.L.
Revenue
1.2M
2024
Profit
729K
2024
Employees
1
2024
Margin
52,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EXPLORELIFE S.R.L. este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #3.086 la cifra de afaceri, #1.415 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 52.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EXPLORELIFE S.R.L. este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 52.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #3.086 la cifra de afaceri, #1.415 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 3.4× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| WHITE ESTHETICS SRL | 1.3M | 1 | Sănătate |
| EMORTHODONTICS ALL S.R.L. | 1.5M | 1 | Sănătate |
| HEALING RETREAT S.R.L. | 1.4M | 1 | Sănătate |
| INO SMILE DENTAL S.R.L. | 1.4M | 1 | Sănătate |
| OFTACLINIC GRUP SRL | 1.4M | 1 | Sănătate |
| PEDILIFE IA�I SRL | 1.4M | 1 | Sănătate |
| AFYA MEDICAL CLINIK S.R.L. | 1.4M | 1 | Sănătate |
| PRIMA MED SRL | 1.4M | 1 | Sănătate |
| CENTRUL DE MEDICINA MATERNO-FETALA S.R.L. | 1.4M | 1 | Sănătate |
| MIHOPE SRL | 1.4M | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 52.8%
- CA / angajat
- 1.4M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 14%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.2M
- Profit net
- 729K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2M | 729K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EXPLORELIFE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EXPLORELIFE S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 729K
- Rank RO
- #123.667
- WHITE ESTHETICS SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 68.5K
- Rank RO
- #129.924
- EMORTHODONTICS ALL S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 1
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #114.767
- HEALING RETREAT S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 525K
- Rank RO
- #123.738
- INO SMILE DENTAL S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 308K
- Rank RO
- #123.557
- OFTACLINIC GRUP SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 801K
- Rank RO
- #123.381
- PEDILIFE IA�I SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 621K
- Rank RO
- #124.087
- AFYA MEDICAL CLINIK S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 164K
- Rank RO
- #124.134
- PRIMA MED SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #124.164
- CENTRUL DE MEDICINA MATERNO-FETALA S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- -9.1K
- Rank RO
- #123.106
- MIHOPE SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #122.998
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EXPLORELIFE S.R.L.(current) | 1.2M | 1 | 729K | #123.667 |
| WHITE ESTHETICS SRL | 1.3M | 1 | 68.5K | #129.924 |
| EMORTHODONTICS ALL S.R.L. | 1.5M | 1 | 1M | #114.767 |
| HEALING RETREAT S.R.L. | 1.4M | 1 | 525K | #123.738 |
| INO SMILE DENTAL S.R.L. | 1.4M | 1 | 308K | #123.557 |
| OFTACLINIC GRUP SRL | 1.4M | 1 | 801K | #123.381 |
| PEDILIFE IA�I SRL | 1.4M | 1 | 621K | #124.087 |
| AFYA MEDICAL CLINIK S.R.L. | 1.4M | 1 | 164K | #124.134 |
| PRIMA MED SRL | 1.4M | 1 | 1M | #124.164 |
| CENTRUL DE MEDICINA MATERNO-FETALA S.R.L. | 1.4M | 1 | -9.1K | #123.106 |
| MIHOPE SRL | 1.4M | 1 | 1.1M | #122.998 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EXPLORELIFE S.R.L.(you) | WHITE ESTHETICS SRL | EMORTHODONTICS ALL S.R.L. | HEALING RETREAT S.R.L. | INO SMILE DENTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.2M | 1.3M | 1.5M | 1.4M | 1.4M |
| Profit | 729K | 68.5K | 1M | 525K | 308K |
| Margin | 52,8% | 5,4% | 67,8% | 38,1% | 22,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EXPLORELIFE S.R.L.”.