Revenue

138K

2024

Profit

53.5K

2024

Employees

1

2024

Margin

38,7%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

EXCELENT WORK & CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 138K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.301 la cifra de afaceri, #2.916 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 38.7%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
EXCELENT WORK & CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 138K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 38.7%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.301 la cifra de afaceri, #2.916 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.301 din 9.011 companii

Top 47.7%

Vezi clasamentul

După profit

#2.916 din 9.011 companii

Top 32.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.849 din 9.011 companii

Top 31.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri138K lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit38.7% vs medie industrie 14.2%

Compania este 2.7× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 5

Compania este 0.2× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
NEW FAMILY CUISINE SRL139K1Activități profesionale
ANTONIEL S.R.L.133K1Activități profesionale
PARTNER X-CLUSIVE MD S.R.L.132K1Activități profesionale
MEDINET HC SERVICES SRL146K1Activități profesionale
ANCA CLEANING SOLUTIONS S.R.L.128K1Activități profesionale
CLEVER RESTART CONCEPT S.R.L.149K1Activități profesionale
PRETORIAN GARDEN S.R.L.151K1Activități profesionale
CLEANING SERVICES C&D S.R.L.152K1Activități profesionale
3B FACILITY SERVICE ARAD S.R.L.123K1Activități profesionale
TECOPALL LANDSCAPE SRL155K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
38.7%
CA / angajat
138K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 50%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    138K
    Profit net
    53.5K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la EXCELENT WORK & CLEAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricEXCELENT WORK & CLEAN S.R.L.(you)NEW FAMILY CUISINE SRLANTONIEL S.R.L.PARTNER X-CLUSIVE MD S.R.L.MEDINET HC SERVICES SRL
Revenue
138K
139K
133K
132K
146K
Profit
53.5K
67.4K
49.1K
19.4K
52K
Margin
38,7%
48,3%
36,8%
14,6%
35,6%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “EXCELENT WORK & CLEAN S.R.L.”.