EUROCONS EXPERT SRL
Revenue
760K
2024
Profit
-330K
2024
Employees
7
2024
Margin
-41,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EUROCONS EXPERT SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 760K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #6.884 la cifra de afaceri, #30.239 la profit, #3.935 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EUROCONS EXPERT SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 760K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -41.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #6.884 la cifra de afaceri, #30.239 la profit, #3.935 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este -6.2× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SUPER AL-DEI S.R.L. | 804K | 7 | Alimentație și servicii |
| INTACT MEDIA CAFE SRL | 789K | 7 | Alimentație și servicii |
| INSIGHT SERVICES S.R.L. | 788K | 7 | Alimentație și servicii |
| BOEMIE RESTAURANT S.R.L. | 805K | 7 | Alimentație și servicii |
| EATALIANA SRL | 787K | 7 | Alimentație și servicii |
| MARIO CENTRUM INVEST S.R.L. | 811K | 8 | Alimentație și servicii |
| PREMIER GALA SRL | 808K | 7 | Alimentație și servicii |
| LAVINII FOOD PREST S.R.L. | 809K | 7 | Alimentație și servicii |
| CAT REST SRL | 782K | 7 | Alimentație și servicii |
| BEST FOOD FACTORY SRL | 804K | 6 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -41.4%
- CA / angajat
- 114K
- Scor risc (0–100)
- 71
- Percentil piață (CA)
- Top 20%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 760K
- Profit net
- -330K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 760K | -330K | 7 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EUROCONS EXPERT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EUROCONS EXPERT SRL(current)
- Revenue
- 760K
- Employees
- 7
- Profit
- -330K
- Rank RO
- #175.630
- SUPER AL-DEI S.R.L.
- Revenue
- 804K
- Employees
- 7
- Profit
- -90.1K
- Rank RO
- #174.623
- INTACT MEDIA CAFE SRL
- Revenue
- 789K
- Employees
- 7
- Profit
- -381K
- Rank RO
- #176.624
- INSIGHT SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 788K
- Employees
- 7
- Profit
- -126K
- Rank RO
- #176.661
- BOEMIE RESTAURANT S.R.L.
- Revenue
- 805K
- Employees
- 7
- Profit
- 6.8K
- Rank RO
- #174.513
- EATALIANA SRL
- Revenue
- 787K
- Employees
- 7
- Profit
- -23.5K
- Rank RO
- #176.872
- MARIO CENTRUM INVEST S.R.L.
- Revenue
- 811K
- Employees
- 8
- Profit
- 33.4K
- Rank RO
- #173.796
- PREMIER GALA SRL
- Revenue
- 808K
- Employees
- 7
- Profit
- -83.9K
- Rank RO
- #174.160
- LAVINII FOOD PREST S.R.L.
- Revenue
- 809K
- Employees
- 7
- Profit
- 15.3K
- Rank RO
- #173.983
- CAT REST SRL
- Revenue
- 782K
- Employees
- 7
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #177.519
- BEST FOOD FACTORY SRL
- Revenue
- 804K
- Employees
- 6
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #174.682
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EUROCONS EXPERT SRL(current) | 760K | 7 | -330K | #175.630 |
| SUPER AL-DEI S.R.L. | 804K | 7 | -90.1K | #174.623 |
| INTACT MEDIA CAFE SRL | 789K | 7 | -381K | #176.624 |
| INSIGHT SERVICES S.R.L. | 788K | 7 | -126K | #176.661 |
| BOEMIE RESTAURANT S.R.L. | 805K | 7 | 6.8K | #174.513 |
| EATALIANA SRL | 787K | 7 | -23.5K | #176.872 |
| MARIO CENTRUM INVEST S.R.L. | 811K | 8 | 33.4K | #173.796 |
| PREMIER GALA SRL | 808K | 7 | -83.9K | #174.160 |
| LAVINII FOOD PREST S.R.L. | 809K | 7 | 15.3K | #173.983 |
| CAT REST SRL | 782K | 7 | 2.4K | #177.519 |
| BEST FOOD FACTORY SRL | 804K | 6 | 2.7K | #174.682 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EUROCONS EXPERT SRL(you) | SUPER AL-DEI S.R.L. | INTACT MEDIA CAFE SRL | INSIGHT SERVICES S.R.L. | BOEMIE RESTAURANT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 760K | 804K | 789K | 788K | 805K |
| Profit | -330K | -90.1K | -381K | -126K | 6.8K |
| Margin | -41,4% | -11,2% | -48,3% | -16,0% | 0,9% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EUROCONS EXPERT SRL”.