EUROCIS CONFECT S.R.L.
Revenue
217K
2024
Profit
-6.8K
2024
Employees
4
2024
Margin
-2,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EUROCIS CONFECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 217K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #4.393 la cifra de afaceri, #6.776 la profit, #2.216 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EUROCIS CONFECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 217K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -2.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #4.393 la cifra de afaceri, #6.776 la profit, #2.216 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SIX FRIEND PARTENER S.R.L. | 241K | 4 | Fabricare |
| EURO CIS CONCEPT SRL | 280K | 4 | Fabricare |
| WELDING TO ORDER S.R.L. | 281K | 4 | Fabricare |
| AMG GAMASTEEL S.R.L. | 246K | 4 | Fabricare |
| ART METAL BREKA S.R.L. | 247K | 4 | Fabricare |
| STOICA CERBUL SNC | 238K | 4 | Fabricare |
| MH MECANICA SRL | 247K | 4 | Fabricare |
| CIO HALE CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | Fabricare |
| ECO DESIGN ADVERTISING SRL | 249K | 4 | Fabricare |
| GLASS BUILDING SYSTEMS SRL | 294K | 4 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -2.8%
- CA / angajat
- 60.6K
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 39%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 217K
- Profit net
- -6.8K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 217K | -6.8K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EUROCIS CONFECT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EUROCIS CONFECT S.R.L.(current)
- Revenue
- 217K
- Employees
- 4
- Profit
- -6.8K
- Rank RO
- #352.950
- SIX FRIEND PARTENER S.R.L.
- Revenue
- 241K
- Employees
- 4
- Profit
- 280 lei
- Rank RO
- #353.560
- EURO CIS CONCEPT SRL
- Revenue
- 280K
- Employees
- 4
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #323.501
- WELDING TO ORDER S.R.L.
- Revenue
- 281K
- Employees
- 4
- Profit
- 49K
- Rank RO
- #322.825
- AMG GAMASTEEL S.R.L.
- Revenue
- 246K
- Employees
- 4
- Profit
- 41.4K
- Rank RO
- #350.087
- ART METAL BREKA S.R.L.
- Revenue
- 247K
- Employees
- 4
- Profit
- -38.4K
- Rank RO
- #349.518
- STOICA CERBUL SNC
- Revenue
- 238K
- Employees
- 4
- Profit
- -169K
- Rank RO
- #356.536
- MH MECANICA SRL
- Revenue
- 247K
- Employees
- 4
- Profit
- -80.5K
- Rank RO
- #349.010
- CIO HALE CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- 24.2K
- Rank RO
- #348.442
- ECO DESIGN ADVERTISING SRL
- Revenue
- 249K
- Employees
- 4
- Profit
- -116K
- Rank RO
- #347.661
- GLASS BUILDING SYSTEMS SRL
- Revenue
- 294K
- Employees
- 4
- Profit
- 11.8K
- Rank RO
- #309.070
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EUROCIS CONFECT S.R.L.(current) | 217K | 4 | -6.8K | #352.950 |
| SIX FRIEND PARTENER S.R.L. | 241K | 4 | 280 lei | #353.560 |
| EURO CIS CONCEPT SRL | 280K | 4 | 2.8K | #323.501 |
| WELDING TO ORDER S.R.L. | 281K | 4 | 49K | #322.825 |
| AMG GAMASTEEL S.R.L. | 246K | 4 | 41.4K | #350.087 |
| ART METAL BREKA S.R.L. | 247K | 4 | -38.4K | #349.518 |
| STOICA CERBUL SNC | 238K | 4 | -169K | #356.536 |
| MH MECANICA SRL | 247K | 4 | -80.5K | #349.010 |
| CIO HALE CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | 24.2K | #348.442 |
| ECO DESIGN ADVERTISING SRL | 249K | 4 | -116K | #347.661 |
| GLASS BUILDING SYSTEMS SRL | 294K | 4 | 11.8K | #309.070 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EUROCIS CONFECT S.R.L.(you) | SIX FRIEND PARTENER S.R.L. | EURO CIS CONCEPT SRL | WELDING TO ORDER S.R.L. | AMG GAMASTEEL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 217K | 241K | 280K | 281K | 246K |
| Profit | -6.8K | 280 lei | 2.8K | 49K | 41.4K |
| Margin | -2,8% | 0,1% | 1,0% | 17,4% | 16,8% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EUROCIS CONFECT S.R.L.”.