EUNICIA S.R.L.

CUI 28592522·Cazare·Cluj·Founded 2024

Revenue

250K

2024

Profit

123K

2024

Employees

1

2024

Margin

49,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

EUNICIA S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 250K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #4.087 la cifra de afaceri, #1.709 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 49.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
EUNICIA S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 250K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 49.3%.
Poziție în industrie
În industria de Cazare (România), compania este #4.087 la cifra de afaceri, #1.709 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.087 din 11.968 companii

Top 34.1%

Vezi clasamentul

După profit

#1.709 din 11.968 companii

Top 14.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.259 din 11.968 companii

Top 27.2%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri250K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit49.3% vs medie industrie 8.4%

Compania este 5.9× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
RETRO TURISM SRL250K1Cazare
ABC PROPERTY STORE S.R.L.248K1Cazare
HOINAR LAND S.R.L.244K1Cazare
DIADIS TRADING SRL257K1Cazare
SAFARSAG SRL258K1Cazare
CALCIM PROIECT SRL242K1Cazare
ESCALA TRAVEL & LEISURE SRL258K1Cazare
STUDIO HI FI S.R.L.259K1Cazare
TRITI IMPORT EXPORT SRL259K1Cazare
ROYAL MAISON MANAGEMENT S.R.L.260K1Cazare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
49.3%
CA / angajat
250K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 39%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    250K
    Profit net
    123K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la EUNICIA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricEUNICIA S.R.L.(you)RETRO TURISM SRLABC PROPERTY STORE S.R.L.HOINAR LAND S.R.L.DIADIS TRADING SRL
Revenue
250K
250K
248K
244K
257K
Profit
123K
-103K
55.4K
47K
196K
Margin
49,3%
-41,1%
22,3%
19,2%
76,3%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “EUNICIA S.R.L.”.